menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wiernikowska po czterech latach 23-02-2006
Nie potrafimy się umówić na spotkanie, rozmijamy się z Marią Wiernikowską. Właśnie napisała: „Zrozum, po czterech latach usiadłam wreszcie na montaż tych Klewek i musze coś z tego wydusić. Idzie mozolnie, siedzę po 12 godzin i do końca daleko. Za chwilę wszystkie afery wyjdą na jaw, a ja będę mogła półgębkiem mamrotać "a nie mówiłam?".” Wreszcie… Pomyślałem… Pozwalają Wiernikowskiej skończyć to, co Zieliński na żądanie Szmajdzińskiego zablokował. Szkoda, że tyle lat to trwało… Wiem, jak jej teraz jest trudno uporać się z materią, którą dotknął czas…

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
.
Autor: .
2006-02-23 17:11:05
nie przesadzajmy.
wystarczy że przesadza wiernikowska.

Czekam, czekam...
Autor: Mossak
2006-03-05 18:00:53
...o tym materiale słyszałem już dobrych kilka miesięcy temu. Bardzo mnie ciekawy background Klewek. Szczególnie w kontekscie lądowań samolotów na lotnisku 60 km stamtąd. Mam nadzieję, że materiał będzie szybko gotowy i wyemitowany... bądź puszczony w publikę w inny sposób.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS