menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwie wiadomości 27-02-2006
Pierwsza wiadomość. Nina Terentiew informuje, że Jan Dworak, pomimo protestów King&King daje zielone światło najbliższemu programowi „Konfrontacja. ” Kilkanaście minut później telefon od Tomka Sakiewicz, że radość przedwczesna. Kingi chcą uzyskać sądowy zakaz blokujący program. Tak, jak to kiedyś uczyniono z filmem Dederki.


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Nagraj program
Autor: Zyziu
2006-02-28 00:04:17
Nagraj program i opublikuj w internecie. Jesli nie zechca tego umiescic w itvp.pl to poprostu wrzuc w p2p. Ludzie sami zajma sie dystrybucja i naglosnieniem sprawy. To bedzie wiekszy hit niz "Paris Hilton Sex Tape" :-) Trzymam kciuki! Nie daj sie skurwielom!

Nic nie mogą zrobić
Autor: varsavianna
2006-02-28 12:52:06
Chyba ze uważają, że nie ma w TZW Rzeczypospolitej nieprzekupnych sędziów.

SAKIEWICZ
Autor: MISIO
2006-03-08 11:04:44
Jestem pełen podziwu dla Pana odwagi w walce z służbami specjalnymi oraz o niezależność Gazety Polskiej i innych mediów.
Jeżeli Pan przygotowywuje program niech pan się wszystkiego dowie o swoim „gościu” czyli panu Tomaszu Sakiewicz

KING&KING ta firma niby związana ze służbami specjalnymi jak twierdzi pan Tomasz Sakiewicz jest super nieudolna w swoich działaniach jak na służby specjalne w postępowaniu z człowiekiem który wzioł od nich 500 000 PLN i teraz opowiada o nich bzdury łamiąc wszelkie kanony prawa handlowego i nie tylko wykluczając ich ze spółki.
Pan Sakiewicz pomawia nie tylko dana firmę ale także inne osoby zarówno dziennikarzy jak osoby nie związane z mediami. Strasząc jak on ich załatwi w ten lub inny sposób.
Pan Sakiewicz w swoich artykułach mija się często z prawdą może ten typ tak ma.

Mam nadzieję Panie Sylwestrze że nie da się Pan dalej ogłupiać przez Pana Sakiewicza. Choć trzeba przyznać panu Sakiewiczowi że on to potrafi i zadaję sobie pytanie a może to no….

Przykład Gazety Polskiej był błędem jest to spór o KASĘ po prostu a nie o niezależność oraz o niespełnione ambicje rządzenia Pana Sakiewicza nie posiadającego nawet studiów wyższych oraz innych kwalifikacji do kształtowania opinii publicznej. Przecież zawód dziennikarza jest to zawód jakby niebyło zaufania publicznego.

reszta programu była super GRATULACJE

Zbrodnia
Autor: CezaryT
2006-03-14 16:55:53
Zbrodnia

Wolności potrzebują media
Sądy sadzą, że to komedia
Wyrok zakazu publikacji
Słowo ulega likwidacji

Zamiatają prawdę pod dywan
W Polsce zakazem rządził Iwan
Nie mogą sądu apelacje
Wolnego słowa zbijać racje

Wygnana prawda do podziemia
Wysłucha prawdę Matka Ziemia
Polskie sądy to z prawdy kpina
Plotki Sztylet to zbrodni wina

CezaryT

Avers
Autor: Gruby
2006-04-22 11:10:59
Wart Ziobro Sakiewicza i vice versa ;-)

Po pierwsze primo to nie red. Sakiewicz odkrył te straszne sensacje, a inspektorzy NIK w latach 1990/1991 !!!

Po drugie primo to Sakiewicz nawet nie był pierwszym dziennikarzem, który o tym pisał. Pisało bowiem o tym co najmniej kilku dziennikarzy, z kilku różnych dzienników i czasopism już w 1991 r. - nawet genialny bulterier PiS o to wtedy zahaczył ;-)

A po trzecie primo donosik Sakiewicza do prokuratury, to tylko zręczna manipulacja kilkoma faktami, obficie przyprawiona insynuacjami, oszczerstwami i zwykłymi kłamstwami ;-(

Tylko ktoś na poziomie ministra Zer ... przepraszam Ziobro, mógł polecić wszcząć na podstawie tego paszkwilu postępowanie wymierzone w byłego prezydenta Rzeczypospolitej :-((((


"Gruby"

Ps.
Swoją opinię o donosie red. Sakiewicza mogę wrazie potrzeby rozwinąć i uzasadnić ;-)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS