menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sędziowie we własnej sprawie 10-03-2006
Kiedy słyszę jak redaktorzy, szefowie mediów, mówią, że woleliby, aby sami dziennikarze zajęli się nieprawidłowościami w swoim środowisku, zgadzam się z nimi. Tylko mam pytanie do nich, dlaczego od razu roszczą sobie prawo jako jedyni do ocen, rozstrzygnięć? Mają być sędziami we własnej sprawie? Przecież to ich decyzje warunkują co czytamy, widzimy? To ich ręka cenzuruje. To im trudno uznać niezależność dziennikarza, twórcy.

Przygotowując program „Układ medialny” doświadczyłem tej otwartości, chęci odpowiedzi na trudne pytania, rozliczania przez redaktorów. Zatrzaskiwali drzwi, nie odbierali telefonów, straszyli. Oczywiście w kolejnej loży prasowej będą piórkowali na najwyższych nutach jako nieskazitelni przedstawiciele IV władzy.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
ostrożności dość
Autor: jan
2006-03-12 16:34:41
Bądźcie w środe ostrożni, bo mam wrażenie, że R. Ziemkiewicz wybrał chojnego pana, kosztem dobra Polski .

Obłudnicy
Autor: CezaryT
2006-03-14 17:13:49
Obłudnicy

Szanowny pan walczy z cenzurą prewencyjną to niech pan poprosi szanownego pana Jacka Kurskiego by w ramach walki o Wolność Słowa wrzucił ten wierszyk na pierwszą stronę do jakiejś gazetki regionalnej
Ha ha ha ha ha ha ha he he he he he he

Striptiz

Kurski problem ma życiowy
Gdyż obraził urząd płciowy
Na Gogo zdejmował spodnie
Kurski rozebrał się godnie

Kurski obnaża się żwawo
Cała liga klaszcze brawo
Na widzów nie obrażony
Tańczy w koło obnażony

Kurski cieszył się z radości
Pokazał narząd bez kości
Kurski nie ma kręgosłupa
Bo goła z niego jest dupa

CezaryT
.
Brawo za odwagę.
Autor: Białogwardzista
2006-03-17 13:00:57
Jestem ciekaw jak potoczy się pana kariera po tym programie."Salon" karci i nagradza.Uważaj.Zastanawiam się co się porobiło z naszym młodym dziennikarstwem.Starszych rozumiem.Tyle lat w "salonie".Ale młodzi.Gdzie odwaga,bezkompromisowość,ideały , odkrywanie prawdy jakkolwiek trudna byłaby dla nas i dla naszych guru.Jesli już w tak młodym wieku liżą łapy fałszywych proroków.Autocenzura opanowana do perfekcji.To chyba Ryszard Bugaj powiedział,że gorsze od tego,że jakaś informacja się gdzieś nie pojawiła jest sytuacja,gdy coś ukazuje się we wszystkich mediach lub nie ukazuje w żadnym.Jakieś tam niszowe gazetki pomijam bo to nie ma żadnego wpływu.Powiedzmy sobie szczerze,że większość dziennikarzy największych mediów to już nie dziennikarze,ale rzecznicy prasowi PO,PD,SLD.Trudno zmienić się już tego w Polsce chyba nie da,ale nie trujmy o jakimś obiektywizmie.Czasem można wygrać nawet walcząc w okrążeniu.
Ale niech to będzie walka z otwarta przyłbicą panie Lis,pani Olejnik i inni.
Z łatką Pisowca musi się pan już pogodzić.Wystarczy,że nie czujesz do nich nienawiści żeby określić Ciebie dziennikarzem reżimowym.
Mimo wszystko dzięki za program i gratuluję odwagi.
Pozdrawiam


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS