menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

W czym jest problem? 17-03-2006
Podobno zwiastun najbliższej Konfrontacji, którą poświęce, wraz z Piotrem Pytlakowskim (Polityka), sprawie Romualda Szeremietiewa, wywołał poruszenie w „Rzeczpospolitej.” To dziwne, bo jeszcze we wtorek redaktor naczelny Grzegorz Gauden pytał mnie, czy jestem dziennikarzem, że nie kojarzy mojego nazwiska. Po drugie, z Piotrkiem Pytlakowskim nie robimy programu ani o Rzeczpospolitej, ani o Annie Marszałek, Bertoldzie Kittlu… W czym jest problem?

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
A dlaczego nie o redaktorach Marszałek i Kittlu?
Autor: m
2006-03-18 19:23:40
Może jednak warto przyjrzeć się RZ skoro tak szybko zwiastun Pańskiego programu wywołał reakcję Gaudena.

Temat budzi zainteresowanie wśród internautów
Autor: Tivoli
2006-03-19 16:44:21
Na wielu stronach prowadzonych przez "zwykłych ludzi" temat odstrzału niewygodnych postaci przez duet M&K jest poruszany i budzi duże zainteresowanie. Aż dzwi, ze nie interesuja się tym "prawdziwe media". Widać kogo interesuje prawda (zwykłych ludzi) a kogo g-no warta papka propagandowa z finałem "jacy to dziennikarze sa bez wad i w ogóle cudowni" (samych dziennikarzy).

Jeden z wątków na temat killerów z Rzepy:

http://galba.blox.pl/2006/03/Mediokracja-czyli-Marszalek-i-Kittel-na-tropie.htmlZobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS