menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

W czym jest problem? 17-03-2006
Podobno zwiastun najbliższej Konfrontacji, którą poświęce, wraz z Piotrem Pytlakowskim (Polityka), sprawie Romualda Szeremietiewa, wywołał poruszenie w „Rzeczpospolitej.” To dziwne, bo jeszcze we wtorek redaktor naczelny Grzegorz Gauden pytał mnie, czy jestem dziennikarzem, że nie kojarzy mojego nazwiska. Po drugie, z Piotrkiem Pytlakowskim nie robimy programu ani o Rzeczpospolitej, ani o Annie Marszałek, Bertoldzie Kittlu… W czym jest problem?

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
A dlaczego nie o redaktorach Marszałek i Kittlu?
Autor: m
2006-03-18 19:23:40
Może jednak warto przyjrzeć się RZ skoro tak szybko zwiastun Pańskiego programu wywołał reakcję Gaudena.

Temat budzi zainteresowanie wśród internautów
Autor: Tivoli
2006-03-19 16:44:21
Na wielu stronach prowadzonych przez "zwykłych ludzi" temat odstrzału niewygodnych postaci przez duet M&K jest poruszany i budzi duże zainteresowanie. Aż dzwi, ze nie interesuja się tym "prawdziwe media". Widać kogo interesuje prawda (zwykłych ludzi) a kogo g-no warta papka propagandowa z finałem "jacy to dziennikarze sa bez wad i w ogóle cudowni" (samych dziennikarzy).

Jeden z wątków na temat killerów z Rzepy:

http://galba.blox.pl/2006/03/Mediokracja-czyli-Marszalek-i-Kittel-na-tropie.htmlZobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS