menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Odpowiedź dla Wojtka Sumlińskiego 21-03-2006
Wojtek, ja już się przyzwyczaiłem, że jestem żydem, gejem, lewakiem, pisowcem, tanią dziwką, prostytutką, kryminalistą, więc mogę być i „siepaczem Piotrkowskiego i jego kompanów”, jak piszesz. Najwyżej wypiję jedną szklankę whisky więcej i jakoś tam ułagodzę nerwy. No, czasami człowiek wypić musi więcej, bo nie jest ze stali, marmuru, żelaza i go tam gdzieś w środku zaboli bardziej niż nawet powinno.

PS. A „WCZ”? Chyba muszę się z nim wreszcie umówić na whisky i pogadać, bo to sobie ostatnio obiecaliśmy. Każdy ma swoje słabości, wpadki. „W” przesadził, dokonał słowem draństwa. Może nie zakładał, że te kilkanaście zdań tak zaboli Ciebie, Andrzeja Witkowskiego? Tak wolę myśleć. Często zapominamy, że słowa zabijają, ranią, wywołują ból i dłużej żyją w człowieku niż gazeta, która trafia po przeczytaniu do kosza na śmieci.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
????
Autor: Marek
2006-03-21 23:29:57
Kto to jest W i WCZ?

odp.
Autor: BloodCherry
2006-03-22 09:44:07
W i WCZ to ten sam 'anonim'...
Wojtek i Sylwek najwyrazniej domyslaja sie o kogo chodzi,
z racji znajomosci warsztatu.. reszta.. moze sie jedynie cieszyc,
ze nie zna czlowieka, ktory (jak chce wierzyc S. niezamierzenie)
potrafi zranic, dzgnac, rozszarpac raputacje na publicznym forum
gw z sobie tylko wiadomych przyczyn. swinstwo przez duze sw
ten osobnik robi, ale widac taka jego uroda..
czy moze tylko wpadka (?)

tw
Autor: jw
2006-03-22 23:53:07
W - Witkowski
WCz- Czuchnowski

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS