menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pozbawienie człowieka wolności myślowej 21-03-2006
"Kilkukrotnie już wysyłałem do Pana informacje dotyczące pozbawiania człowieka wolności myślowej. Nie wiem czy dotarła do Pana jakakolwiek informacja. Tym razem mam trochę poważniejszą. Mianowicie dotyczącą prokuratora z Zgorzelca woj.dolnośląskie.Przedstawiłem mu zdjęcie wszczepu doniosłem o pozbawieniu wolności przez wojsko. Nic nie zrobił i skierował mnie do stomatologa, chyba żebym wyrwał ząb. Teraz Rzecznik praw obywatelskich zajął się sprawa, ale nie zapowiada się żeby coś się ruszyło. Możesz mi poświęcić chwilkę, po prostu odpisz. Jak chcesz pomóc to napisz gdzie mogę udowodnić czy to nadaje informacje za pomocą fal elektromagnetycznych. Borys”

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Moze jakies rozwiniecie ?
Autor: Michal
2006-03-21 15:26:01
Czy ktos moze to troszke rozwinac , bo nie do konca jestem pewien czy dobrze rozumem ? Jakies archiwum X czy jak ? Przepraszam jesli sprawa jest powazna ale tak to brzmi ....

schiza
Autor: Wprost
2006-03-21 16:44:16
Latkowski już kiedyś zamieścił emajl tego gościa. Widać nie daje on mu spokoju. Szaleńcy także domagają się interwencji w swojej sprawie... Jestem ciekawy, czy Latkowski mieszka na strzezonym osiedlu, bo na jego miejscu uważałbym na psychicznych, o innych nieznanych sprawcach nie wspomnę.

czegoś nie rozumiem
Autor: martens
2006-03-21 23:48:44
Nie mnie oceniać, czy e-mail jest prawdziwy, czy nie, ale czemu służy zamieszczanie takich tekstów na blogu. Zabrzmiałem trochę jak Gomułka, ale po prostu tego nie rozumiem, a chętnie bym się dowiedział jaki cel przyświecał autorowi tego bloga, poza tym, że jest on jego własnością i tak naprawdę nie nam oceniać jego zawartość.

odbiornik w zebie...
Autor: ams
2006-03-24 10:09:58
facet ma odbiornik w zebie - dlatego skierowanie do stomatologa. Jak zab zostanie wyrwany, to przestanie odbierac te fale i slyszec glosy. Chyba, ze mu wstawia odbiornik do innego zeba...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS