menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Cenzurowanie nożem do cięcia tapet 28-03-2006
Z zażenowaniem pomyślałem, jak nisko musiał upaść wydawca, który nożem do cięcia tapet cenzurował miesięcznik „Sukces”, wycinając dosłownie felieton Manueli Gretkowskiej. Jakże on musiał upokorzyć dziennikarzy, których zmusił by nożem dc cięcia tapet pozbawiać feralnej strony z dziewięćdziesięciu tysięcy egzemplarzy?

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
*
Autor: konik
2006-03-29 17:50:16
Podobno chodzi o to, że Jakubas prowadzi intreresy ze Skarbem Państwa (Mennica, jakieś tam ZNTK), dlatego taka reakcja. Wyjasnia to jednak tylko przyczynę, a nie mówi nic na temat tego dlaczego ten człowiek wydał polecenie tak żenujące. Można to było załatwić w inny sposób - sprostować, przeprosić, itp.

Inna sprawa to to, że dla wielu jest to jeszcze jeden dowód na degenerację czego? Mianowicie PiSu. Jakby to on wycinał, czy chociażby kazał i za to odpowiadał,

Cenzurowanie nożem
Autor: Putrew
2006-03-30 00:27:01
Tylko koniku pamiętaj, od czego sprawa się zaczęła - od kuriozalnej formy "sprostowania", wysłanego przez Kancelarię Prezydenta. Przypomnieć cytaty?

*
Autor: konik
2006-03-30 11:30:43
Rzeczywiście. Reakcji to jednak nie tłumaczy. No bo w ogóle nie ma o czym gadać.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS