menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Rok po… 02-04-2006
Włoska " La Repubblica" podaje, że rok po śmierci papieża Jana Pawła II odsłonięto 302 pomniki papieża, dedykowano mu 530 szkół, 15 szpitali, 912 ulic, sprzedano też 4 miliony książek na jego temat.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Re: rok po...
Autor: mattek
2006-04-02 16:50:34
smutne, ale skoro gawiedz tego potrzebuje... gdyby jeszcze tylko gawiedz robila sie przez to lepsza, to nie mialbym nic przeciwko.

Kto na tym zarabia
Autor: Warszawiak
2006-04-03 14:13:29
Nadajemy imie wielkiego Polaka,jedynego na przestrzeni dwoch tysiecy lat.Statystycznie nastepny bedzie za.........Upamietnic ten fakt jest dobrem dla calego narodu bez wzgledu na przekonania czy wyznanie.Ale kto na tym zarabia.

Smutne/niesmutne
Autor: Pyzol
2006-04-03 18:42:08
Informacja jak informacja. Aby zjawisko o c e n i ac ( smutne, czy niesmutne) nalezaloby ja przede wszystkim zestawic z liczbami WSZYSTKICH odslonietych pomnikow, dedykacji dla WSZYSTKICH szkol, szpitali i ulic, iloscia WSZYSTKICH wydanych - przynajmniej biografii.


Kaska

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS