menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Rok po… 02-04-2006
Włoska " La Repubblica" podaje, że rok po śmierci papieża Jana Pawła II odsłonięto 302 pomniki papieża, dedykowano mu 530 szkół, 15 szpitali, 912 ulic, sprzedano też 4 miliony książek na jego temat.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Re: rok po...
Autor: mattek
2006-04-02 16:50:34
smutne, ale skoro gawiedz tego potrzebuje... gdyby jeszcze tylko gawiedz robila sie przez to lepsza, to nie mialbym nic przeciwko.

Kto na tym zarabia
Autor: Warszawiak
2006-04-03 14:13:29
Nadajemy imie wielkiego Polaka,jedynego na przestrzeni dwoch tysiecy lat.Statystycznie nastepny bedzie za.........Upamietnic ten fakt jest dobrem dla calego narodu bez wzgledu na przekonania czy wyznanie.Ale kto na tym zarabia.

Smutne/niesmutne
Autor: Pyzol
2006-04-03 18:42:08
Informacja jak informacja. Aby zjawisko o c e n i ac ( smutne, czy niesmutne) nalezaloby ja przede wszystkim zestawic z liczbami WSZYSTKICH odslonietych pomnikow, dedykacji dla WSZYSTKICH szkol, szpitali i ulic, iloscia WSZYSTKICH wydanych - przynajmniej biografii.


Kaska

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS