menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Lepperomania 18-04-2006
Przegląd poświątecznej prasy. Nadal trwa lepperomania. Na pierwszych stronach Lepper i rozdzielanie włosa na czworo. Oba konkurencyjne tygodniki zamieszczają wywiad z Lepperem. Żadnego nie chce mi się czytać. Lepper tryumfuje, a inteligencja jest nadal zdziwiona, zaskoczona i obrażona.
PS. Wczoraj przy whisky rozmawialiśmy o nadziejach związanych z nowym dziennikiem, jaki od dzisiaj się ma ukazywać. O, naiwności, jakby od tego rzeczywistość w Polsce miała się zmienić na lepsze. Moi rozmówcy przede wszystkim cieszyli się z tego, że „Dziennik” dokopie „Gazecie Wyborczej”. Nie pamiętam dokładnie, ale nawet ktoś wzniósł toast za to i szklanki stuknęły kilka razy. Zadzwoniłem do jednego ze wczorajszych kompanów, czy czuje się lepiej po lekturze „Dziennika”. Odparł, że ma fatalne samopoczucie… Ma kaca.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
*
Autor: konik
2006-04-18 16:14:04
Może jeszcze warto poczekać? Zobaczymy wydanie piątkowe i sobotnie.

Czekanie na gwiazdkę z nieba?
Autor: warmiaczka
2006-04-19 13:52:32
po czym ten kac? Raczej po przedawkowaniu, bo chyba nie po lekturze Dziennika. Że niby co? Nie jest fajerwerkiem? Nie spełnił oczekiwań? Wielkanocny Zajączek przyniósł prezent inny od oczekiwanego?
Panowie, przestańcie być dziećmi i zamiast oczekiwać, że ktoś zrobi coś za Was, zacznijcie działać.
Nie znam się na dużych pieniądzach i robieniu interesów, lecz wiem, że dziennikarze krakowscy umieli się skrzyknąć i kupili Dziennik Polski - to jeden z bardziej przyzwoitych dzienników na rynku, a ich piątkowy Magazyn- palce lizać :)
Może wespół w zespół zrobicie z tego ogólnopolski tytuł?
Czego sobie i wszystkim skacowanym Rodakom życzę.
Póki co zostaje net :)
w.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS