menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Trzeci palec 08-05-2006
Leszek Możdżer napisał na swojej oficjalnej stronie, dając się porwać gorączce politycznej: „Trzeci palec najdłuższym palcem w historii IV RP. Z porównań, analiz doniesień prasowych oraz obserwacji własnych rąk, wyraźnie wynika, iż palec trzeci, będący w samym centrum arytmetycznego podziału dłoni, jest bez żadnych wątpliwości palcem najdłuższym. Dziękujemy!”

Po przeczytaniu, wysłałem Leszkowi sms-a: „Widzę, że politykujesz. Pchnij fortepian pod Belweder i zagraj… No, właśnie co?” Po chwili odpowiedź: „ Jakieś ludowe piosenki może?”- odparł. „A rewolucja?”-pytam. „A takie tam, gadaliśmy o tym, że ZAIKS nie ma konkurencji i dlatego świadczy usługi na niskim poziomie”.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS