menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Tolerancja po polsku 09-05-2006
Henryk Ubaka, jak podała kilka dni temu Gazeta Wyborcza od 12 lat ma ten sam problem. „Nie dość, że znieważają go na służbie, to nikt nie wierzy, że jest policjantem. (…) Nie ma dnia, by ktoś nie nazwał go czarnuchem albo brudasem”. Wspomina jedno z pierwszych doświadczeń pracy w policji - „Przyjmowałem zgłoszenia o przestępstwie. Następny w kolejce był starszy pan. Kiedy mnie zobaczył, zrezygnował. Bo nie po to walczył o wolną Polskę, żeby w policji służył Murzyn.”

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Murzyn w polskiej Policji ? - SUPER !!!
Autor: Pik
2006-06-30 03:32:38
A w ktorym miescie pracuje pan Ubaka?
Mam nadzieje, ze sie uodpornil na prymitywizm i chamstwo obywateli katolikow, wszak policja to nie perfumeria ani salon koncertowy...

Brak szacunku do drugiego czlowieka - to stała cecha charakterystyczna mieszkancow ziem "miedzy Bugiem a Odrą-Nysą". Powszechna - od rodziny, po najwyzsze urzedy, w tym wszystkie TV i parlament.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS