menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klika godzin na Woronicza 09-05-2006
Spędziłem kilka godzin na Woronicza 17. Paraliż, który zamienia się w degrengoladę z przekonaniem, że będzie jeszcze gorzej. Zastanawiam się, czy komuś zależy na tym, by TVP naprawdę była silną telewizją publiczną? Mogą sobie w ostatnim Wprost dziennikarze stacji komercyjnych mówić, że tylko u nich jest niezależność, ale to bzdura. W TVN i Polsat jest tak samo cenzura, czasami gorsza niż  w TVP, bo bezkarna. Żadne media nie chcą o tym wspominać. Nikt z tego nie zrobi newsa, afery.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
odpowiedz do [poprzedniego komentarza
Autor: zbigniew nowak
2006-05-11 09:37:35
wysylanie niekomercyjnych mail nie jest karane w RP (vide ustawa o śwaidczeniu uslug poczta elektorniczna)

Karalnym jest za to zniewazanie drugie osoby hasłami typu świr. Do tego dochodzu narusznie dobr osobistych. Proponuje wiec przeprosić a na adres info@raportnowaka.pl.

Dalej - patrz pierwszy komentarz

Lepsi w TVP
Autor: Fellows
2006-05-14 12:07:56
Nowy prezes mówi, że przyjdą lepsi. Pytam, a skąd ich brać? Z TVN? Polsatu? Tam to dopiero rozwinięta jest publicystyka, no, no, no.... A może uważa, że weźmie pismaków, ale niech popatrzy jak wyszło z Hołownią - program poniósł kleskę.

Sprawa cholernej cenzury
Autor: Jarczek
2006-05-25 22:12:08
Panie Latkowski, cenzura zawsze była, jest, i chyba będzie obecna w telewizji, a pana podziwiam właśnie za to, że walczy pan z nią wszelkimi, możliwymi środkami. Pozdrawiam!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS