menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Były poseł Nowak straszy sądem 10-05-2006
Były poseł Zbigniew Nowak, ten od najdłuższej głodówki w dziejach Sejmu RP, straszy mnie sądem, na kilkanaście godzin przed dzisiejszym programem przesłał mi e-maila. Pisownia oryginalna: „Szanowny Panie Latkowski! Informuje Pana, iz to ja doprowadziłem moim zbieraniem informacji o "grach losowych" oraz zawiadmieniem, w oparciu o ktore zostało wszczete prowadzone do dziś w PA w Gdansku śledztwo. Gydby nie moja inicjatywa, nie było by "afery z jednorekimi bandydami i posełem Jaskierną". Dalej  informuje pana, iż to ja zainspirowałem wszystkie trzy tytuly prasowe, nadto  to ja na bieząco przekazywałem im informacje.
 
Rozumiem, ze nie w smak panu  moj udział w  jutrzejszym programie,  nie nalegam też na to aby wziać w nim udział, ale szczytem braku rzetelnosci dziennkiarskiej jest nie nawiazanie z moja osobą kontaktu, szczegolnie wtedy, gdy o ontekscie mojej osoby mowił panu red. Rybak. Krotko mówiąc  kradnie pan cudzy temat oraz wykazuje daleko idacą nierzetelność.
 
Po analizie jutrzejszego programu zastrzegamn sobie prawo złożenia pozwu w trybie konstytucjnego zakazu cenzury.Na koniec - moze pan powiedzieć, dalczego  jako osoba, ktora ujawniła i doprowadziła do naglosnienia całej sprawy nie zostałem zaproszony do udzialu w programie? Nie musi pan mnie zapraszać, ale nie moze pan stosować cenzury
 
pozdrawiam
Zbigniew NOWAK

-----Original Message-----
From: raportnowaka [mailto:info@raportnowaka.pl]
Sent: Wednesday, May 10, 2006 8:06 PM
To: latkowski@latkowski.com
Subject: prośba o udzielenie odpowiedzi”


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Strachy na lachy
Autor: Wierna fanka
2006-05-10 11:02:46
Niejedną "wojnę" i groźby już Pan przeżył ;))) Co nie zabije, to wzmocni. Jest Pan genialnym człowiekiem! Na treść e-maila tego pana szkoda słów... Pozdrawiam!

gdzie odpowiedz na zadane pytania - prosze je też opublikować
Autor: zbigniew nowak
2006-05-10 17:42:15
To nie jest grozba panie Latkowski!

Zapowiedz ochrony dobr osobistych jest zwyklym prawem kazdego czowieka. To po pierwsze, po drugie moze pan obublikuje tresc rozmowy z redaktorem Rybakiem. To jest wazniejsze niz publiowanie mojego listu. Juz pan zapomniał, co Rybak panu mówił? Nie w smak panu to powtorzyć!
Pisze pan na swojej stronie o "saloniku dziennikarskim" a sam jest pan niewiele lepszy. Robi pan temat, ktory został zrobiony przez innych. To nie tylko pana przywara. Jak wygladały relacje z tej afery? Do mnie dzwoniono co piec minut (wtedy byłem ok) z prosbą o informacje, ale jak przyszło do cytowania zrodla, to nazwało sie to inaczej: To my, to ja dziennkarz. Totalne świnstwo.... Oprych Jaskiernia miał godziny... nowak zero, nawet wtedy gdy nalatywano na mnie.
Czy to jest normalne - korzystać z wiedzy kogoś a nie dac mu glosu na własną obronę.
Podaobnie jest z TVN UWAGA, tez zawsze dzwonią, a jak przychodzi do programu, to ja Cybula i temu podobne.
Jezeli chodzi o moj protest glodowy, to zapytaj sie pseudodzienkarzu sledczy ministra Ziobry lub kogololwiek w MS, co ten protest glodowy przyniosł.

... a przyniosł to:
przestrzeganie art 351 kpk

inwentaryzacje 120 tys zawieszonych postępowan karnych

kontrole oświadczen majatkowych prokuratorów, sedziów oraz komorników

teraz bedzie kontrola upadlosci

inwenartyzacje okolo 8 tys postepowan cywilnych, prowadzonych dłuzej niż 8 lat, ktorym grozil Strasburg ( sprawy ruszyly z miejsca )

Inwentrayzacje postępowan karnych, w ktorych umorzono postępowanie
karne na niepoczytalnośc (skutek sledztwa w sprawie psychiatrów)

postęp w sprawie karnej Ewy Błaszczuk, łacznie z jej aresztowaniem.
inwenatryzacje okolo 40 tys osob nieodsiadujacych kary. W wynku tego powołano w MS departament nadzoru nad wykonaniem kary. Okazało sie

inwenatryzacje spraw karnych, ktorym grozi przedawnienie i w ktorych zagineły akta sledztwa lub procesu sadowego. Postęp w sparawie procesu KOLMER HOLDING

Doprowdzenie do oskarzenia w kilku duzych prywatyzacjach, miedzy innymi w sprawie DOLINY NIDY

obecne sledztwa z mojego zawiadomienia:

w sprawie Wassermanna o PKN ORLEN
w sprawie posla Zawiszy o pranie brudnych pieniedzy
w sparwie przetragu na UMTS - w PO w Świdnicy
w sprawie Kaczynskiego i zagarnietych przez niego nieruchomosci
w sprawie grupy inwestycyjnej BŁASZCZUK
w sprawie prywaztyzacji Jelcza i Stara
w sprawie BMF
w sparwie łapowki Marcinkiewicza

itd
Nie bede wymieniał dalej, bo i tak pan nie ogarnie całości. Powiem jeszcze jedno - gdyby pan pomyslał o moim udziale w tym programie, to wyleciał by pan z Woronicza z wielkim hukiem. Nie zrobił pan tego, bo jest pan takim samym konformistą jak wielu z tych, ktorych pana atakuje.
Do Krasuckiego panu jeszcze wiele brakuje. To miedzy innymi jego czas teraz pan wypełnia. Pana sukces to jedynie to, że pana wpuscili na Woronicza- nic wiecej

wiecej na www.raportnowaka.pl

Czy latkowski popełnia przestępstwa z art 241 kk?
Autor: Zbigniew NOWAK
2006-05-10 20:30:34
Art. 241. § 1.
Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Nadto posada pan dokumenty stanowiace tajemnice panstwowa. Powinien pan uzyć innych metod niż posługiwanie sie tajemnicą panstwowa wprost. I to jest pana dziennkarstwo śledcze? Pan, aby uzyskać te tajne zeznania, musiał sam popełnić kolejne przestepstwo - podrzegania do uajwnienia tejemnicy przez funkcjonariusza

To dotyczy tych tajnych zeznan, ktorych nie znalazł pan na ulicy. Czy sie Pan rożni od Jagieły i Długosza? Tym, ze oni ujawniali istotę sledztwa kumplom, a pan przy pomocy prokuratora, ktory ujawnił panu tajemnice panstwowa, grabi pod siebie.
Ten artkuł zostaje wydrukowany i przekazany w formie materiałow do prokuratury

pozdrawiam
PS niech już pan teraz wymyśla historie na okolicznośc znalezienia tych materiałow na smietnikuA Zagloba?
Autor: Pyzol
2006-05-12 07:40:39
Panie Nowak, zapomnial pan jeszcze podac do sadu Zaglobe o probe nielegalnego obrotu nieruchomosciami.

Na Inflantach.

Kaska

P.S. Panie Sylwestrze, t e r a z to na Woronicza sie dzieje, nie? To juz chyba nie paraliz, ale dretwota przedtrupcza;)

i jeszcze jeden kawał na potwierdzenie tego co mówie z ust Latkowskiego
Autor: Zbigniew NOWAK
2006-05-13 13:39:06
Sylwester Latkowski jest dziennikarzem telewizyjnym, prowadzi program "Konfrontacja". Twierdzi, że układ w mediach to plątanina układów i układzików, które są bardzo niebezpieczne dla wolności mediów. Mówi o kulisach trudnych spraw i programów (np. sprawa Popiełuszki).

prawica.net

To jeszcze jeden dowód i to z ust samego mistrza Latkowskiego. Gdyby ja to powiedział, Latkowski powiedzialby- nowak oszołom

Panie Latkowski! Jaki układ medialny, co sie z paniem dzieje? Wszystko jest cacy, nie ma zadnego "układu medialnego", na Woroncza jest pełna demokracja.
Fance proponuje sie oczytac i to ze zrozumieniem

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS