menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

To nie jest grozba panie Latkowski! 10-05-2006
Zapowiedz ochrony dobr osobistych jest zwyklym prawem kazdego czowieka. To po pierwsze, po drugie moze pan obublikuje tresc rozmowy z redaktorem Rybakiem. To jest wazniejsze niz publiowanie mojego listu. Juz pan zapomniał,  co Rybak panu mówił? Nie w smak panu to powtorzyć! Pisze pan na swojej stronie o "saloniku dziennikarskim" a sam  jest pan niewiele lepszy. Robi pan temat,  ktory został zrobiony przez innych. To nie tylko pana przywara. Jak wygladały relacje z tej afery? Do mnie dzwoniono co piec minut  (wtedy byłem ok) z prosbą o informacje, ale jak przyszło do cytowania zrodla, to nazwało sie to inaczej: To  my, to ja dziennkarz. Totalne świnstwo.... Oprych Jaskiernia miał godziny... nowak zero, nawet wtedy gdy nalatywano na mnie. Czy to jest normalne - korzystać z wiedzy kogoś  a nie dac mu glosu  na własną obronę. Podaobnie jest z TVN UWAGA, tez zawsze dzwonią, a jak przychodzi  do programu, to ja Cybula i temu podobne. Jezeli chodzi o moj protest glodowy, to zapytaj sie pseudodzienkarzu sledczy ministra Ziobry lub kogololwiek w MS, co ten protest glodowy przyniosł.

... a przyniosł to:
przestrzeganie art 351 kpk

inwentaryzacje 120 tys zawieszonych postępowan karnych

kontrole oświadczen majatkowych prokuratorów, sedziów oraz komorników

teraz bedzie kontrola upadlosci

inwenartyzacje okolo 8 tys postepowan cywilnych, prowadzonych dłuzej niż 8 lat, ktorym grozil Strasburg ( sprawy ruszyly z miejsca )

Inwentrayzacje postępowan karnych, w ktorych umorzono postępowanie
karne na niepoczytalnośc (skutek sledztwa w sprawie psychiatrów)

postęp w sprawie karnej Ewy Błaszczuk, łacznie  z jej aresztowaniem. inwenatryzacje  okolo 40 tys osob nieodsiadujacych kary. W wynku tego powołano w MS departament nadzoru nad wykonaniem kary. Okazało sie

inwenatryzacje spraw karnych, ktorym grozi przedawnienie i w ktorych zagineły akta sledztwa lub procesu sadowego. Postęp w sparawie procesu KOLMER HOLDING

Doprowdzenie do oskarzenia w kilku duzych prywatyzacjach, miedzy innymi w sprawie DOLINY NIDY

obecne sledztwa z mojego zawiadomienia:

w sprawie Wassermanna o PKN ORLEN
w sprawie posla Zawiszy o pranie brudnych pieniedzy
w sparwie przetragu na UMTS - w PO w Świdnicy
w sprawie Kaczynskiego i zagarnietych przez niego nieruchomosci
w sprawie grupy inwestycyjnej BŁASZCZUK
w sprawie prywaztyzacji Jelcza i Stara
w sprawie BMF
w sparwie łapowki Marcinkiewicza

itd
Nie bede wymieniał dalej, bo i tak pan nie ogarnie całości. Powiem jeszcze jedno - gdyby pan pomyslał o moim udziale w  tym programie, to wyleciał by pan z Woronicza z wielkim hukiem. Nie zrobił pan tego, bo jest pan takim samym konformistą  jak wielu  z tych, ktorych pana atakuje. Do Krasuckiego panu jeszcze wiele brakuje. To  miedzy innymi  jego czas teraz pan wypełnia.  Pana sukces to jedynie to, że pana wpuscili na Woronicza- nic wiecej

wiecej na www.raportnowaka.pl

------
Data: 2006-05-10 17:42:15
Autor: zbigniew nowak
E-mail: info@raportnowaka.pl
IP: 83.15.200.170
Tytuł: gdzie odpowiedz na zadane pytania - prosze je też opublikować
Komentarz:
To nie jest grozba panie Latkowski!

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
O co chodzi?
Autor: warmiaczka
2006-05-10 21:31:02
No dobra, Panie Redaktorze, czy mógłby Pan odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie zaprosił Pan do programu b. posła Nowaka? Nie ze względu na zamieszczane tu pogróżki przecież, (jak się domyślam gości do programu zaprasza Pan wcześniej, list jest z wczoraj) ale zdaje się, że jakieś informacje od niego Pan wykorzysta.

Ten Nowak to jakiś lepszy świr jest
Autor: Galba
2006-05-11 08:26:26
Mnie też przysyła jakieś dziwaczne listy. Czy w Polsce spam jest karalny?

Gontarski&Rogucki
Autor: oko
2006-06-04 22:47:35
Panie Sylwku,z rozbawieniem patrzylem jak Pan sie oburzal sluchajac opowiesci "obroncow zdrowia i moralnosci" z Totalizatora (bo pan Gontarski jest prawnym ramieniem prezesa Roguskiego, za grube pieniadze). Najzabawniejsze bylo wskazywanie na "sluzby". Prezes Roguski wie o czym mowi: przez cztery lata pracy w spolce zgromadzil wokol siebie przezacne grono kapitanow i pulkownikow. I "zielonych" i "niebieskich". Teraz oczywiscie przedstawia sie jako ofiara "ukladu". Zabawne. Wierny druh z KC PZPR i milosnik Leszka Millera (dzieki pochodzeniu z Lodzi dostal to stanowsiko), gdy SLD zaczelo tonac, szybko zwiazal sie z... Samoobrona i stal sie milosnikiem ks. Rydzyka (dwugodzinne sesje w telewizji TRWAM).

Byl to najbardziej nieudolny prezes w historii - prosze zapytac ile nowych produktow wprowadzil na rynek przez te cztery lata. ZERO. A wydatki? Oj sporo, sporo. Na samych prawnikow poszlo kilka milionow zlotych w zeszlym roku (odsylam do raportu NIK). Teraz te pieniadze procentuja: pan Prezes walczy z odwolaniem na wszelkich frontach - w sadzie, w ministerstwie. TS placi krocie prawnikom (np. panu Gontarskiemu), aby podwazal decyzje wlasciciela czyli Skarbu Panstwa.

W jednym sie zgadzam: sprawa Sluzewca i wyscigow konnych. Rzeczywiscie sa ludzie, ktorzy bardzo by chcieli wyciagnac te 138 hektarow niemal w srodku miasta i zamienic je np. na osiedle apartamentowcow.

Tak wiec, zanim pasuje Pan prezesa Roguskiego na rycerza w walce z ukladem, niech mu Pan zada kilka trudniejszych pytan.

Powodzenia, bo programy sa naprawde dobre

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS