menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

5 złotych na xero 14-05-2006
Co słychać u Leszka Możdżera? Uwielbiam jego ironię, dystans. Na swojej internetowej stronie pisze: „9 maja w Sopocie, w apartamencie Znanego Artysty odbyła się tajna próba z muzykami jazzowymi trójmiasta. Ćwiczono 3 utwory przeznaczone do nagrania na najnowszą płytę Jego Ekscelencji Przemysława Dyakowskiego, który również na rzeczonej próbie był obecny. Doszło do równomiernych poćwiczeń instrumentalnych i ustaleń aranżacyjnych, a po próbie jeden muzyków z sekcji rytmicznej pożyczył drugiemu 5 złotych na xero.” Ale jak widać od realizacji PUB 700 artyści w Polsce nadal biedują, w bufetach jedzą na kreskę i ciągle od wszystkich na wszystko pożyczają.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
PUB 700 cz. II?
Autor: Maryan
2006-05-15 12:16:21
Kiedy zrealizuje Pan drugą część PUB 700? Może już pora, by pokazać jakim teraz jest Leszek M?

Nie karmić ...
Autor: pirx
2006-05-15 23:43:59
Dobry artysta to głodny artysta. Nie karmić Możdżera. Rano cienka owsianka i obietnica, że po 10-godzinnej próbie dostanie kanapkę z salcesonem. Tak się hoduje geniuszy.

cytat
Autor: fan Kazika
2006-05-23 07:49:18
Bo artysta syty nie ma nic do powiedzenia
Chce picia i jedzenia, nie chce nic zmieniać
Artysta głodny jest o wiele bardziej płodny
Sądy kategoryczne niezwykle są dogodne, dorodne
I poniekąd modne nawet w muzeum
Najwyższy czas stanąć oko w oko z monstrum!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS