menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Powrót 20-05-2006
Muszę wrócić do świata, do rzeczywistości. A trudno mi. Nie chcę. Najchętniej oplótłbym się z dziećmi w kokonie i nie wychylał głowy. Docierają do mnie jakieś odgłosy, po których jeszcze bardziej wciskam w ramiona swoje dzieci. Paskudny jest ten świat. Ale póki jest we mnie trochę sił, trzeba coś próbować robić. Choć przyznam, że mam ochotę się wycofać.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
nie!
Autor: sus
2006-05-21 15:23:59
nie nie nie!
powodzenia i sily

Nie warto się przejmować !!!
Autor: red_asia
2006-05-22 22:21:02
Wycofanie się, zrezygnowanie, odsunięcie się od tego wszystkiego, schowanie się w kokonie... Panie Latkowski to do Pana nie podobne ! Jak osoba, która była taką "nakretką' dla wielu ludzi, kims w kim inni mieli oparcie, osba która miała wszytsko co się mówi w poważaniu, osoba, która walczyła z "hienami", osoba, która zawsze dochodziła do wyznaczonych sobie i przez swoje życie celów sama, teraz się chce poddac ? Nigdy tego niech Pan nie robi, nie po tym wszytskim co było i co za pewne będzie ! Owszem, moze teraz jest cięzko, moze jest dziwnie, moze jest wiele pytań pozostawionych bez odpowiedzi, ale to nie oznacza, że czas się poddac, wycofac, że czas zmienić sporo rzeczy... Nie tak po prostu nie wolno ! To nie w Pana stylu ! Uważam, że trezba przeczkać tą burzę, aż wszytsko się unormuje, a potem iść przez drogę przez dalsze życie tak jak się szło do tej pory ! Owszem jest ciężko, ale poddać się to oznacza ukazanie słabości, a przezcież Pan taki nie jest ! Trzymam za Pana kciuki i wierzę, że wybierze Pan to co jest w tej chwili najlepsze dla Pana i Pana rodziny, ale rezygnacja na pewno nie teraz, napewno nie dziś, na pewno nie u Pana !!!

" Burza sprawia, że dąb głebiej zapuszcza korzenie" - George Herbert - Być moze to słowa proste, banalne, zwykłe, ale jakże wartosciowe i dające wiele odpwoeidzi na niektóre pytania.

Rodzina to piękna rzecz ( choć nie powinnam była tutaj podac określenia 'rzecz' ), rodzina to taki skarb, który pownien odryć i miec przy sobie na zawsze każdy człowiek... zycze Panu i Pana rodzinie wsyztskiego co najlepsze, przede wsyztskim miłości ! Pozdrowienia dla całej rodziny i najmniejszej 'Kruszynki".

Drogi Przyjacielu
Autor: gość z drogi
2006-05-25 16:39:41
znam to uczucie,ale wiem rownież,że nie można się wycofać...
i nie dlatego,że my ,czyli Twoi Odbiorcy i Przyjaciele
nie wyobrażamy sobie Twojego odwrotu...ale dlatego,że "oni" wtedy naprawdę Ci nieodpuszczą.........
trzeba to draństwo obnażyć do konca...wtedy będziesz mogł spać spokojnie....
całuję Twoją Rodzinę,...i życzę im by byli nadal tacy dzielni i wspierali Cię.....
mam nadzieję,że Twoje dzieci kiedyś to zrozumieją........
NIE JESTEŚ SAM..............jesteśmy z Tobą,my internetowi przyjaciele
Swiat jest nie raz paskudny...ale jest też piękny ,bardzo...piękny ....w uśmiechu dzieci,kwiatow...słońca.......Trzymaj się...:-))))

Zostań na placu boju
Autor: Jarczek
2006-05-25 22:04:20
To prawda, ten świat jest paskudny, jest nawet więcej niż paskudny, ale nie można się poddawać. Tacy ludzie jak pan, są tu potrzebni. Ludzie nie bojący się mówić prawdy prosto w oczy, choć często konsekwencje tego są nieprzyjemne. Gorąco pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS