menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie takie głupie słowa Wierzejskiego 22-05-2006
Niestety muszę potwierdzić słowa Wojciecha Wierzejskiego, posła LPR: „Według mnie istnieje takie założenie, że najłatwiej werbować informatorów wśród homoseksualistów, bo oni mają coś na sumieniu”. W czasie pracy nad filmem „Pedofile” taki sam pogląd wyrażali w rozmowach ze mną funkcjonariusze policji i służb. Wiele spraw pedofilskich nie ujrzało światła dziennego, bo agenturę się chroni, nawet pedofilską. Zapytajcie o akcje „Hiacynt”. Wyśmiewanie teraz tych słów przysłania problem przyzwolenia w pewnych kręgach na pedofilię. O innych poglądach Wierzejskiego związanych z gejami nie chce mi się mówić. Szkoda słów. PS 1. Realizując film "Pedofile" wyraźnie zaznaczyłem, że gej to nie pedofil. PS 2. W tamtym roku odbyłem rozmowy sondażowe dotyczące realizacji dokumentu „Polski gej”. Jak się można domyślać, z zerowym skutkiem. Temat nie był i nadal nie jest politycznie poprawny w Polsce. Ktoś zaproponował bym założył fundację, ogłosił zbiórkę publiczną, i podał konto, by ludzie mogli sfinansować ten projekt. Wiele osób by dało pieniądze, ale nie pod swoim nazwiskiem. Inni słysząc to, stwierdzili, że wtedy powiedziano by, że to geje sami zrzucili się na film o sobie.


(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Wierzejski nie twierdził że homoseksualista to pedofil,
Autor: wilku
2006-05-23 13:23:49
lecz że większość pedofili to homoseksualisci lub mający takowe "kontakty" za sobą.
To chyba różnica?

A poprawność w światku dziennikarskim robi swoje. Jakieś dwa lata temu na onecie pojawił się nius o gwałcie homoseksualnym pt. Pedofil zgwałcił 16latka.
Jak rozumiem napisanie że homoseksualiśći gwałcą nie przejdzie?Polska rzeczywistość...
Autor: red_asia
2006-05-23 13:37:36
Niestety taka jest Polska rzeczywistość, smutna a nawet odrzucająca innych ludzi na bok... Coraz bardziej mnie nurtuje fakt, iż w Naszym kraju wszytskie istotne sprawy załatwia się pocichu, a jeżlei już uda się sprawe nagłośnić ( co musze przyznać, iż ostatnio Nam się to udaje...) to okazuje się, że kazdy wstydzi, boi się pokazać twarzy i wypowiedzieć na nurtujący, na dany teamt. Dlaczego wszyscy są tacy 'fajni" tylko i wyłącznie za ekranem moniotra, na piśmie, dlaczego wszyscy u Nas są tacy mądrzy jak mają coś ujawnić, ale broń Panie Boże bez pokazania twarzy...Dalzcego tak się boimy pradwa, czy to takie trudne stanąc przez danym tematem okow oko i pokazać się, nie bac się tego co ktoś powie, tylko mówic to na na co mamy w danej chwili ochotę. Dziwi mnie to, bo jesteśmy Karjem w którym panuje nijaka wolność słowa i kazdy ma do niej prawy, tylko dlaczego chowamy się przed nią ? Dlaczego chcemy coś stworzyć ale nie podamy naszych danych personalnych, tylko jakieś inne dane lub wogóle nic nie podamy ? Dlaczego chemy brać udział w różnych debatach, ale tylko wtedy kiedy nie bedziemy się musieli przyznać do tego że JA to powiedziałem, to JA , to Moje usta to powiedziały, Ja się tego nie wstydze. Czemu tak nie ma ?

Uważam, że jeśli ktoś naprawde ma coś do powiedzenia to powinien był to mówić bez względu na to jak to ocenią bliscy, przede wsyztskim nie nalezy się bać swojego zdania !!! Co do gejów, to są to przecież normalni ludzie, tacy jak każdy inny człowiek, nie rozumiem tej całej otoczki stworzonej wokólł tych ludzie... Powiem tak: Gdyby od poczatku świata była para skąłdajaca się z dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet, to by nie bylo całego szumu, owszem szum by był ale nie wogół tej pary, ale wokół pary mężczyna-kobieta..

Poslak to kraj ,który jest 'mądry", ale gdyby przyszło co do czego to tak naprawde... Ludzie nie bójcie się ujawniajcie się, nie chowajcie się, bo to nic nie da, nie badżcie tchórzami !!!

Mam nadzieję, że problem dyskryminacji kiedyś w Polsce się zmieni, chociaż patrząc na to co się obecnie dzieje powoli w to wąptię. No moze gdyby księża nauczali m ówili na forum publicznym, w Kościołach, że geje, lesbijki to noamrlni ludzie, gdyby Koąściół i księża nic do niech nie mieli, Nas zkochany lud poszedłby za ich głosem tak jak to zrobili wierni Szanownego Ojca Rydzyka... Wystarczy, że w Kośąciele się wspomniało na temat Naszego Prezydenta i co wygrał ten na kogo Kościół stawiał...Ale to chyba nie o to w tym wsyztskim chodzi...

A właśnie, że głupie słowa Wierzejskiego
Autor: Paweł
2006-05-29 10:53:56
Jestem gejem, nie jestem pedofilem, nie mam kontaktów z żadną mafią. Takie teksty jak Wierzejskiego mnie obrażają. Jeżeli Pan tego nie dostrzega to jest Pan nieobiektywnym dziennikarzem i fakty nie mają dla Pana znaczenia, liczy się tylko czy są zgodne z tym co Pan próbuje udowodnić. Wyszła lewica przyszła prawica a gdzie są prawdziwi obiektywni dziennikarze w TVP?

głupie słowa
Autor: jotesz
2006-06-01 14:32:18
wojciecha wierzejskiego słowa jątrzą i są kijami wtykanymi w mózg!
Nawet w tych komentarzach widzę ślady lprowskiej roboty propagandowej. Wszechpolacy zawsze zestawiają słowa pedał-pedofil, co jest pomieszniem z poplątaniem. Pedał to gej, czyli orientacja, czyli prywatna sprawa łóżkowa. Pedofil to kryminalny wielbiciel dzieci, czyli społeczna sprawa dla policji i sądów. Dlatego pedofil molestujący dziewczynki to dalej kryminalista, ale chyba nie pedał u licha. Osłowi wuwu nie wierzę w jego krucjacie antypedalskopedofilskiej, bo równie głośno, a może JESZCZE GŁOŚNIEJ powinien wrzeszczeć przy okazji pedofilskich odkryć działań niektórych (nawet jeśli nielicznych) duchownych czy pedalskich zapędów pewnego arcybiskupa.
Wystarczy...

posmiałbym się ze stwierdzenia: "roboty propagandowej" Wierzejskiego gdyby nie to że watek do tego nie nastraja..
Autor: wilku
2006-06-06 09:13:45
Po pierwsze sprostowałem, bo pan S.Latkowski zawarł tutaj (sadze że wziete z przekazu medialne stwierdzenie). Po drugie "jotesz" - jak odniesiesz się do informacji: 16-latek zgwałcony przez pedofila? - prawdziwe stwierdzenie?

"wojciecha wierzejskiego słowa jątrzą i są kijami wtykanymi w mózg!
Nawet w tych komentarzach widzę ślady lprowskiej roboty propagandowej. Wszechpolacy zawsze zestawiają słowa pedał-pedofil, co jest pomieszniem z poplątaniem. Pedał to gej, czyli orientacja, czyli prywatna sprawa łóżkowa."

Skoro to sprawa łóżkowa - to dlaczego robi sie jakąkolwiek sprawe polityczna.

"Pedofil to kryminalny wielbiciel dzieci, czyli społeczna sprawa dla policji i sądów. Dlatego pedofil molestujący dziewczynki to dalej kryminalista, ale chyba nie pedał u licha."
Owszem.
Jesli właściwie wczoraj u Pośpieszalskiego zrozumiałem Śpiewaka to 40% spraw pedofilskich dotyczy chłopców. Przy szacunkach mówiących o max 5% (choć nie wiem skąd wzieto taką liczbe) homoseksualistów w społeczeństwie - to chyba cos tu nie gra?


"Osłowi wuwu nie wierzę w jego krucjacie antypedalskopedofilskiej, bo równie głośno, a może JESZCZE GŁOŚNIEJ powinien wrzeszczeć przy okazji pedofilskich odkryć działań niektórych (nawet jeśli nielicznych) duchownych czy pedalskich zapędów pewnego arcybiskupa.
Wystarczy..."

Znasz takie wypadki (pedofili) - ja gdybym znał, podreptałbym na policje...
A co do pedalstwa Petza - czyzby akurat księża za sodomie mieli podlegac pod paragrafy? - no cóż za wybiórczość...

ps.
Trochę o twojej kulturze świadczy pisanie cudzych nazwisk z małej litery - czyzby jakaś mała nienawiść...

errata..
Autor: wilku
2006-06-06 09:17:50
Po pierwsze sprostowałem, bo pan S.Latkowski zawarł tutaj (sadze że zaczerpnięte z przekazu medialnego) nieprawdziwe stwierdzenie.

--------------------------


Skoro to sprawa łóżkowa - to dlaczego robi sie z tego w Polsce jakąkolwiek sprawe polityczną?Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS