menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie dać się zwariować 25-05-2006
Taniec wokół filmu Marii Wiernikowskiej trwa.A już myślałem, że jest spokój, przecież Bronisław Wildstein, zaakceptował, zgodził się. Cztery lata Wiernikowska się kopała z Woronicza 17, ja od dwóch tygodni i jeszcze bardziej ją rozumiem. Talczewski, szef dokumentu jedynki, obrażony. Nie chce uznać faktu, że tak naprawdę wpisał się przy końcu produkcji tego filmu jako kolejna przeszkoda do jego powstania. Na szczęście Terentiew zachowuje spokój, ale buldogi pod dywanem już zaczynają się kłębić, gryźć. Przede mną kolejna ekspertyza prawna, którą można streścić w jednym zdaniu – film nie do emisji. Jutro kolaudacja, na którą zostałem zaproszony. Gdzieś w tym wszystkim ginie to, co najważniejsze w tym filmie, a co napisał Wildstein recenzując książkę: "Wiernikowska odsłania obraz kraju korupcji, przemożnych układów wywodzących się z PRL-u i ciągłej obecności dawnych służb komunistycznych" - napisał Bronisław Wildstein.” Na Woronicza 17 jednak nadal się ludzie boją własnego cienia, a politycy dla nich to święte krowy. Wychodzą też barwy polityczne, które rzutują na spojrzenie na film „Zwariowałam”

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Platformersi czuwają
Autor: Eye
2006-05-25 15:49:39
Funkcjonariusze PO czuwaja. NIe odpuszczą tak łatwo. A to, że nowy prezes siezgodził? I co z tego, wynajmą prawnika, zamotają i po sprawie. TVP była i jest czerwono-różowa.

"zwariowałam"
Autor: gość z drogi
2006-05-25 16:57:11
ciekawy tytuł
wielu z nas odkrywając kolejne prawdy o politycznej prywatyzacji,też myślało,ze zwariowało.......
znalismy prawdę,łapalismy .....za rękę,mieliśmy dowody.....
zaskarżalismy...i co ?.......i wielkie nic.....ale zostawiając "ślady po drodze"
liczymy,że ktoś po latach zacznie czytać akta od nowa ....i może będzie chciał
zrozumieć o co naprawdę chodziło wtedy......może......?.

.....powodzenia...droga do prawdy,to droga przez mękę.......ale warto,
jesteście młodzi...musi się udać

Jeśli nawet Wildstein
Autor: MO
2006-05-25 20:39:22
Jeśli nawet Wildstein nie będzie w stanie zrobić porządku w tym syfie to chyba nikt już nie da rady.

Wspaniała przyszłość
Autor: Waldemar Zielonka
2006-06-03 19:35:26
Obezwładnią informacją-otumanią działaniami wywiadu,podszeptem agentury wpływu, propagandą i manipulacją,a potem wezmą w poddaństwo
- państwo prawa " z POLICJĄ MYŚLI.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS