menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zemsta Gasińskiego 05-06-2006
Bogdan Gasiński, bohater filmu „Zwariowałam” Marii Wiernikowskiej, informator Andrzeja Leppera, wykazał się specyficznym poczuciem humoru. Postanowił ukarać Sławomira Zielińskiego za uniemożliwienie Wiernikowskiej dokończenia reportażu o Klewkach. Kilka dni przed emisją filmu zadzwonił do hotelu Forum w Warszawie, podał się za Sławomira Zielińskiego, byłego dyrektora Programu 1 TVP i zarezerwował dla siebie pokój hotelowy, na rachunek telewizji. Pojawił się bez bagażu, jako adres zamieszkania podał Al. Jerozolimskie. Nie wzbudził tym niepokoju, braku zaufania. Recepcja nie pytając o dwód osobisty, o potwierdzenie rezerwacji, wydała mu klucz do pokoju 504. Spędził w hotelu dwie doby (24-26 maja) i nagle ulotnił się, nie płacąc za pokój, ani za rachunki w restauracji. Kilka dni później Sławomir Zieliński otrzymał telefon z hotelu Forum, z prośbą o uregulowanie należności w wysokości tysiąca złotych. Ku swojej irytacji, usłyszał: „Znajomych się nie wybiera”. Dosyć, że musiał się zmagać z Wiernikowską i jej reportażem o Klewkach, teraz po latach przyszło mu się ciągać po komisariatach policji tłumacząc, że nie zna Gasińskiego, po raz pierwszy na oczy zobaczył go właśnie w filmie Wiernikowskiej „Zwariowałam”.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Paragraf wyłudzenie
Autor: Olek
2006-06-06 10:01:20
I tak wiarygodny Gasiński bedzie miał kolejną sprawę o wyłudzenie, a Lepper nadal będzie mówił o spisku służb. PS. Gasiński kiedyś powoływał się na ś.p. Milewicza.

Telewizyjny skandal na zamówienie?
Autor: jozef.pilarz
2006-06-06 10:18:30
Polecam panstwu zapoznanie się z artylułem, który ukazał się w jednej z
ogólnopolskich gazet, a który znajduje sie na mojej stronie internetowej
www.pilarz.home.pl

zwariowałam
Autor: kasia
2006-06-08 18:01:49
Panie Sylwestrze,
proszę spowodować, by film "Zwariowałam" miał na stronie Konfrontacji poprawiony dźwięk, nie da się go teraz oglądać a admini mimo zapewnień, że poprawią, nie uczynili tego do dziś. Pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS