menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Teksty na polityczne zamówienie 07-06-2006
W felietonie „Styl posła Zawiszy groźniejszy niż przewiny Urbańskiego” Dominika Wielowieyska pisze: „Jakby ktoś miał wątpliwości, zastrzegam: nie uważam, by dziennikarze pisali teksty na jakieś polityczne zamówienia. Po prostu politycy wybierają sobie z mediów to, co akurat im pasuje, a standardy przyzwoitości dostosowują do swoich planów taktycznych.” A ja nie wierzę w to, co napisała Wielowieyska. Uważam, że napisała to przekornie. Dobrze wie, że ten i inne artykuły nie powstałyby nigdy, gdyby nie było konkretnego politycznego zapotrzebowania.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Sabotaż trwa ?
Autor: vitpro
2006-06-08 11:49:00
Szanowny Panie Redaktorze ! Czy ma Pan możliwość wpłynięcia na iTVP , aby wreszcie poprawiła plik z zapisem Konfrontacji mieszczącym film Wiernikowskiej ? To, co tam teraz jest - jest tak uszkodzone, że nic nie idzie zrozumieć.Mam niejakie doświadczenie w enkodingu dźwięku i obrazu, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem.Same zniekształcenia głosu nie mają charakteru liniowego,wyciszone i nieczytelne wypowiedzi przebija głośna i znacznie mniej zniekształcona muzyka.Odnieść można wrażenie, że im kto ma coś ważniejszego do powiedzenia - tym mniej jest zrozumiały..Jeśli coś wygląda jak kaczka, pływa jak kaczka i kwacze, jak kaczka - to najpewniej jest to kaczka.A obróbka omawianego pliku wygląda na celowy sabotaż.Pozdrawiam

ważne i słuszne
Autor: JohnWest
2006-06-08 12:03:27
Dziennikarze i nie-dziennikarze!
wpisujcie się na:
www.remuszko.pl/Zaleski/

Wpisy nie na temat
Autor: SMS
2006-06-08 12:09:46
Niech administrator, albo niech pan panie Latkowski, zacznie wykasowywać wpisy nie na temat.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS