menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kara śmierci 08-06-2006
Dla wszystkich zwolenników kary śmierci, wierzących w nieomylność sądów, niekwestionowaną fachowość prokuratury i policji: „Sąd Najwyższy uchylił wyrok skazujący Tomasza K. za zabójstwo 10-latka z Lisewa Malborskiego - informuje TVN24. Podczas gdy Tomasz K. odbywał karę pozbawienia wolności, do zabójstwa chłopca przyznał się inny mężczyzna.”

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
to wcale nie argument
Autor: lukasz83s
2006-06-08 13:36:37
to wydarzenie wcale nie jest argumentem przeciwko karze smierci...nie widze związku. Bezsensu. Co innego gdyby Tomasz K. byl skazany na dozywocie i wtedy sad sie pomylil....chociaz i wtedy moznaby polemizowac.

Nie dla kary smierci!
Autor: Mak
2006-06-09 01:47:58
Gdyby ten uposledzony umysłowo chłopak żył w USA, dawno już by wylądowął na krześle elektrycznym. Na szczęście żyje i może wyjść po pięciu latach z więzienia.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS