menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pytlakowski o manipulacjach dziennikarskich 15-06-2006
Piotr Pytlakowski w artykule „Dzika policja”  zamieszczonym na łamach „Polityki” przytacza dwa przykłady manipulacji w mediach mediach. Z Piotrem przygotowujemy odcinek „Konfrontacji” poświęcony prywatnym detektywom (Emisja 28 czerwca, TVP 2, godz. 22.45). Jednym z bohaterów jest detektyw Krzysztof Rutkowski. Piotr opisuje jak to „Superwizjer” (TVN) i program Fajbusiewicza „997” (TVP2) opisując sprawę porwania Krzysztofa Olewnika dokonują manipulacji, przemilczając o znaczącym w tym zdarzeniu fakcie. W „Konfrontacji” opowiedzieliśmy o tym z Piotrem, skonfrontowaliśmy z zarzutami ojca porwanego Krzysztofa z detektywem Rutkowskim. Pytlakowski pisze: „W obu audycjach ani słowem nie wspomniano o roli, jaka w tej historii odegrał Krzysztof Rutkowski. – Pan redaktor z „997” oświadczył, że nie powie o Rutkowskim, bo się z nim przyjaźni – ujawnia Włodzimierz Olewnik. W „Superwizjerze” nieobecność wątku związanego z Rutkowskim wyjaśniła się podczas przerwy reklamowej. Pojawiła się tam zajawka kolejnego odcinka pradokumentalnego serialu „Detektyw” o przygodach Krzysztofa Rutkowskiego.” Autorzy mieli ten wątek, ale szefostwo TVN nakazało im go wyciąć.

PS. Mam nadzieję, że Edward Miszczak nie umieści na TVN-owskiej czarnej liście także Piotra Pytlakowskiego, bo ja tam już trafiłem za to, że w „Konfrontacji” wspomniano o dwóch cenzorskich ingerencjach TVN, stacji, w której niby tego się nigdy nie czyni i nie wypada o tym mówić o tym publicznie. Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Press nie uczyni z tego newsa, jak to było ostatnio w sprawie Kunicy.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Dlaczego nie wszczynają rwetesu?
Autor: Maks
2006-06-15 19:59:37
Dlaczego nie wszczynają rwetesu? Oj, chłopaki lubią bywać w Skanerze, Loży prasowej. Press ma zapewnioną transmisję z rozdania swoich podupadłych, bo ociekających układzikiem nagród. Zreszta Press daje okładkę każdemu nowem wchodzącemu z programem. Ostatnio dali wyłapanemu pzrez Latkowskiego w Nakręconej nocy Kinowi. Kto go zna? Komentuje? A czy Latkowski dostał okładkę? Nie pamiętam. Teraz już panie Latkowski będziesz bardziej znienawidzony przez układ, którego jak ONI zapewniają nie ma.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS