menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

O warszawskich prokuratorach 17-06-2006
- Warszawscy prokuratorzy znani są z tego, że zamiast odważnie wszczynać śledztwa, wolą je umarzać lub odmawiać prowadzenia – powiedział dla Rzeczpospolitej prokurator krajowy Janusz Karczmarek.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Nie tylko prokuratorzy
Autor: Barton
2006-06-18 08:40:15
"Według prokuratora krajowego Janusza Kaczmarka, którego cytuje sobotnia "Rz", jako pierwszy o nieprawidłowościach przy kampanii prezydenckiej zawiadomił prokuraturę były poseł Zbigniew Nowak. Nie znam losów tego zawiadomienia - czy odmówiono wszczęcia śledztwa, czy też ono było i je umorzono. Niewykluczone, że trzeba będzie wrócić do tej sprawy. Prokuraot Szeliga ma ją wyjąć z archiwum i mi ją przedstawić - powiedział Kornatowski."
(www.wp.pl)
Ciekawe co wtedy stało się z tą sprawą.? Bardzo ciekawe też, że dziennikarze się tym wtedy nie zainteresowali (jedynie "Najwyższy Czas" napisał wtedy o tej sprawie).
A propos b. posła Nowaka, - oto ciekawostka z jego strony WWW: http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=pis&id=153
To też pewnie nikogo nie zainteresuje...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS