menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

O warszawskich prokuratorach 17-06-2006
- Warszawscy prokuratorzy znani są z tego, że zamiast odważnie wszczynać śledztwa, wolą je umarzać lub odmawiać prowadzenia – powiedział dla Rzeczpospolitej prokurator krajowy Janusz Karczmarek.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Nie tylko prokuratorzy
Autor: Barton
2006-06-18 08:40:15
"Według prokuratora krajowego Janusza Kaczmarka, którego cytuje sobotnia "Rz", jako pierwszy o nieprawidłowościach przy kampanii prezydenckiej zawiadomił prokuraturę były poseł Zbigniew Nowak. Nie znam losów tego zawiadomienia - czy odmówiono wszczęcia śledztwa, czy też ono było i je umorzono. Niewykluczone, że trzeba będzie wrócić do tej sprawy. Prokuraot Szeliga ma ją wyjąć z archiwum i mi ją przedstawić - powiedział Kornatowski."
(www.wp.pl)
Ciekawe co wtedy stało się z tą sprawą.? Bardzo ciekawe też, że dziennikarze się tym wtedy nie zainteresowali (jedynie "Najwyższy Czas" napisał wtedy o tej sprawie).
A propos b. posła Nowaka, - oto ciekawostka z jego strony WWW: http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=pis&id=153
To też pewnie nikogo nie zainteresuje...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS