menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Parcie na szkło 08-07-2006
Wczoraj telefon: „Jak się czujesz w nowej rzeczywistości?” „Tak samo jak w poprzedniej. Angina dopadła mi gardło. Upał tak samo nieznośny. Chyba spędzę go w samochodzie, tam przynajmniej mam klimatyzację.” Potem słucham jak to wreszcie zacznie rządzić „twarda odmiana PIS-u. Układ teraz naprawdę ma się czego bać”. Dobiegają mnie komentarze polityczne i jestem zdziwiony ich zdziwieniem, że nastąpiła dymisja Marcinkiewicza. Chwilami myślę, że na jakiś czas TVN24 powinien wyłączyć nadawanie i może komentatorzy wróciliby do pisania, a nie kreowania zamków na piasku przed kamerą. Zauważam także u wielu z nich coraz bardziej głębsze objawy „choroby telewizyjnej”. Skutek, to pogłębiające się odrealnienie, przekonanie o posiadaniu większej niż powszechnie dostępna wiedzy, trafności spostrzeżeń, bo o nadzwyczajnej mądrości nie muszę już wspominać, i to nieznośne „parcie na szkło”. Tydzień bez studia telewizyjnego, kamery, do której można choćby wypowiedzieć jedno zdanie, jest tygodniem straconym. Drugi tydzień abstynencji doprowadza do nerwowości, trzeci tydzień to już pierwsze oznaki depresji.

Dzwoni Wojtek Sumliński, nasz tekst, który miał zająć osiem kolumn w najbliższym Wprost nie zajmie nawet jednej. Kaczyński nie tylko Marcinkiewicza załatwił, ale i nasz tekst „Mafia państwowa”.

Teraz poczułem nową rzeczywistość.


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
panie sylwestrze artyklik ni puscili no powiedzmy im papapara
Autor: stały fan
2006-07-09 14:59:42
.i umieszczamy artykulik w internecie i wio

...a prawo prasowe to robimy w formie swojego osądu blogu czy coś a jak tezy za oczywiste to w formie pytań zresztą pana uczyć nie muszeA tak niech pan nie mówi że nie puścili artykułu.

Internet 2.0 zaczyna rzadzić i tye jak kto nie wie co to niech sprawdzi.

Kaczyński rulez
Autor: Oko
2006-07-09 15:11:53
Kaczyński wreszcie daje szanse na walkę z układami.

Konfrontacja również out?
Autor: RAFi
2006-07-12 13:11:20
Czytałem, że Konfrotnacja również znika z TVP. Smutna ta IVRP wielkich-małych ludzików.

Jak to jest?
Autor: Marek
2006-07-13 12:12:43
Jak to w końcu jest schodzi pan z anteny czy nie? Bo jestem zdezorientowany. Trudno mi uwierzyć, że Wildstein chce pana zdjąć z anteny skoro na jesieni ma powrócić równie kontrowersyjny program jak ,,Misja specjalna". Może pan w końcu podać jakieś konkrety, a nie tylko ogólniki?

bokiem mi wychodzi...a wlasciwie krzyzem
Autor: Jarek
2006-07-14 15:10:38
Dostalem wlasnie maila z radosna info o koncu Konfrontacji. Juz powoli gubie sie w tym wszystkim. Idiotyzm goni idiotyzm,a upaly daja w kosc. Niech Pan uwaza z klima w aucie. Pod koniec czerwca jechalem na Mazury wiec spedzilem okolo 9 godzin intensywnie sie schladzajac i przedzierajac przez wyboje w polskiej nomenklaturze nazywane droga krajowa nr 8. Na nastepny dzien nie moglem sie podniesc z lozka. Bol w krzyzu pomimo tony srodkow przeciwzapalnych i przeciwbolowych trwa do dzis, aczkolwiek stracil jakies 70% dotkliwosci co oznacza, ze nawet potrafie sie podniesc z krzesla bez podpierania sie o stol. To moj first time do tej pory tzw. korzonki znalem z relacji osob, ktore ten koszmar przeszly.No ale musi byc ten pierwszy raz tak jak musi byc ostatni. Lece wiec do Bulgarii aby w sloncu i rakiji rowiazac te kwestie ostatecznie ...mam nadzieje...A propos Bulgarii i pierwszego razu. Moj wspolnik z firmy byl tam na wczasach 3-4 lata temu. Po powrocie stwierdzil, ze do Bulgarii jedzie sie dwa razy w zyciu.......pierwszy i ostatni ;-) Ale to znany malkontent jest i mam to w nosie :-) Wszytko bedzie OK.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS