menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

PiS-owski nominat drwi z braci Kaczyńskich? 13-07-2006
Internetowy portal Piąta Władza podaje „smakowitą historyjkę z Wrocławia: „Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej Wrocław", okładkę najnowszego numeru magazynu "Notatnik Teatralny" zdobi zdjęcie dwóch pływających kaczek. Zresztą tę okładkę widzimy obok tekstu w "GW". Temat numeru - a zarazem hasło na owej okładce: "Sztuka i wolność".

Dowcip w tym, że redaktorem naczelnym "Notatnika Teatralnego" jest Krzysztof Mieszkowski, od niedawna kandydat na nowego dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. To stanowisko podlega dolnośląskiemu urzędowi marszałkowskiemu, tam zaś rządzi PiS. Mieszkowski, jeśli zostanie dyrektorem, to właśnie z nominacji PiS-owskich władz województwa.

Jesteśmy ciekawi, czy po publikacji okładki z kaczkami szanse Mieszkowskiego wzrosły, czy zmalały. Wszak wrażliwość braci Kaczyńskich na punkcie dworowania sobie z nich wydaje się być ogromna.”

Powoli zbliżamy się do granic absurdu. A może już je przekroczyliśmy?

(13) komentarzy / + dodaj komentarz
Sztuka bycia wolnym...
Autor: Marcin
2006-07-14 00:19:43
No wlasnie jak wiekszosc niezaleznych mediow mowi, jestesmy otoczeni absurdem. Absurd zostal uwolniony... Absurd i tyle, a spoleczenstwo staje sie jeszcze bardziej glupsze niz bylo, ludzie zapomnieli co oznacza termin 'normalnosc'. W telewizji nie kaza ogladac 'pancernych i szarika' oraz 'klosa' poniewaz znieksztalca mlode pokolenie - a ciekawe co bedzie z 'Bednarskim na klopoty'; do tego wszystko co z kaczkami w tle jest zakazywane, bo obraza obu panow Kaczynskich i cala bande 'potargancow' jaka dostala sie do koryta w tym 'folwarku'. IV RP zyje juz swoim zyciem, wesoly teart, ktorego bedzie smutny koniec... aktorzy z tego 'spalonego teatru' trzymaja swoje rece w nocnikach, tylko dziwne, ze tego smrodu nie czuja, widocznie im to nie przeszkadza... no tak kurnik z kaczkami.

ABSURD ABSURDALNYCH STRON INTERNETOWYCH
Autor: Veni_Venissa
2006-07-14 00:42:17
ABSURD ABSURDALNYCH STRON INTERNETOWYCH

A TAK W OGÓLE TO POZDRAWIAM
Autor: Veni_Venissa
2006-07-14 01:23:45
A tak w ogóle, to pozdrawiam Pana Panie Sylwestrze.Jestem od Pana starsza o rok i twierdzę, że co jak co, ale należymy do intryguącego pokolenia, hehe

drwiny ?
Autor: kuba
2006-07-14 10:47:01
Ale czy też i nie jest tak że my wszyscy jesteśmy już nakręceni jak pluszowe pajacyki do granic absurdu właśnie na punkcie rzekomej nadwrażliwości Kaczorów na swój kaczy wizerunek ? Automatyczne przypisywanie irracjonalności iż pan Mieszkowski musi być pozbawiony szans z powodu tej okładki wydają mi się chybione. A jeśli jest tak, że pan Mieszkowski nie zalicza się ani do faworyta, ani nie jest czarnym koniem wśród kandydatów na stanowisko dyrektora ? Ja nie wiem, tylko spekuluję. Nie ma co z góry przesądzać
Takie "smakowite historyjki" zaczynają już mnie niesmaczyć.
Dokąd my zmierzamy ???

DO KUBY
Autor: Veni_Venissa
2006-07-14 13:24:20
ZMmierzamy do dalszych odcinków "Wojny domowej"

Do Marcina
Autor: Obserwator
2006-07-14 14:12:47
Chyba nie zrozumiałeś

Jeżeli ten dyrektor nie zostanie wybrany ponownie to za przyczynę będzie podawana nadwrażliwość PiS-u na wszelkiego rodzaju "kaczki".

Kto będzie zastanawiał się czy jego kontrkandydat, który ewentualnie zostałby wybrany, jes lepszy czy gorszy?

Za przyczynę ewentualnego niepowołania na to stanowistko będzie podawana ta sytuacja.

Moim zdaniem dochodzi w tym momencie do pewnego rodzaju szantażu:
"jeżeli PiS nie mianuje ponownie tego człowieka na to stanowisko to "powiemy" (nie ja tylko jakiś szantażysta) że dlatego iż wydrukowno "kaczki"

Tak łatwo wywołać taką sytację.
Pamiętajcie o tym wszyscy rozsądni ludzie i nie dajcie się omamić informacjami podawanym w mediach. Zawsze należy zachować dystans i samemu coś wywnioskować a nie przyjmować "gotowych" ocen, opinii, sugesti, podawanych na tacy w gazetach czy telewizji(radiu)

Pozdrawiam serdecznie

Wredny tekst na blogu Waldemara Kuczyńskiego
Autor: bernardo
2006-07-14 17:55:33
Wredny tekst na blogu Waldemara Kuczyńskiego

http://kuczyn.com/2006/07/14/piatek-140706-zycze-jak-najgorzej/

fragment (Życzenia dla Kaczyńskiego):
"Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie Chwasta zwanego IV RP."

PRAWDZIWE POCHODZENIE SPOŁECZNE ZWOLENNIKÓW PO
Autor: Veni_Venissa
2006-07-14 18:41:51
Wiemy, wiemy, u Karnowskiego już się o tym dowiedzieliśmy ...Rzeczywiście wieje wiochą od autora W.K.Strasznie się facio zregresował...

'czarny kon'
Autor: Marcin
2006-07-14 23:15:52
No tak, 'Obserwatorze', racja z twojej strony... taka ma impresja w tym temacie byla. No a znacie ludziska definicje 'czarnego konia', kandydata na 'odpowiedzialne' stanowisko, jedno jest pewne musi to byc osoba 'poprawna politycznie'... poniewaz obecnie wiedza sie nie liczy, co widac.

Powrót sprawdzonych fachowców
Autor: Blog Łysakowski
2006-07-14 23:50:11
Aż podskoczyłem na wieść, że służby specjalne w nowym rządzie Jarosława Kaczyńskiego będzie organizował Antoni Macierewicz. Instynkt w wyborze właściwych ludzi na właściwe stanowiska nigdy dotąd Prezesa-Premiera nie zawiódł, nawet jeśli byli to ludzie absolutnie nowi. Tym razem Kaczyński postanowił jednak sięgnąć po starego i sprawdzonego fachowca, do tego od lat funkcjonującego w mediach. Kto jeszcze ze znanych i lubianych mógłby wejść do rządu na miejsce tych bardziej bezbarwnych członków poprzedniej ekipy? Mam kilka przednich propozycji:

Ryszard Bender – minister nauki i szkolnictwa wyższego;
Stanisław Michalkiewicz – minister spraw zagranicznych;
Jacek Kurski – minister kultury;
Marian Krzaklewski – minister pracy i polityki społecznej;
Gabriel Janowski – minister zdrowia;
Paweł Janas – minister sportu;
Danuta Hojarska – pełnomocnik ds. zwalczania nieprawidłowości finansowych na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej;
Wojciech Wierzejski – pełnomocnik ds. równego statusu mężczyzn, kobiet i dewiantów;

Sztuka bycia wolnym... czyli glupcem zaleznym od "niezaleznych" mediow
Autor: andy
2006-07-15 10:31:24
Niejaki Marcin twiedzi: "No wlasnie jak wiekszosc niezaleznych mediow mowi, jestesmy otoczeni absurdem."

Wobec tego zapytajmy go o tytuly chocby kilku z tych "niezaleznych" mediow... Bo tez chetnie poczytalbym czy poogladalbym jakies madre i niezalezne media... Tyle tylko, ze jak dotad -- to ich nie znalazlem...

Brak mi jeszcze jednego "fachowca"
Autor: andy
2006-07-15 10:39:43
Dodalbym jeszcze jednego wyjatkowo zdolnego "fachowca" pt. "Autor: Blog Lysakowski."

Moim skromnym zdaniem bylby wrecz znakomity na wysokim stolcu nadzwyczajnego i pelnomocnego pelnomocnika ds. pieprzenia nadzwyczajnych glupot...

Media...
Autor: Marcin
2006-07-15 11:09:03
Andy polskie media nie sa rewelacyjne, wiadomo trzeba czytac miedzy wierszami, poniewaz boja sie mowic wprost. Prasa zagraniczna mozna cos dobrego uslyszec, choc czasami jest mi wstyd. Przepraszam za brak precyzji w okresleniu 'niezaleznych mediow';]... ja juz w Polsce nie mieszkam...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS