menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Tolerancja według TVP3 w Opolu 15-07-2006
Jak podaje Gazeta Wyborcza Jacek Kruczkowski, dyrektor TVP 3 w Opolu, zażądał od organizatorów festiwalu „Nie zabijaj”, by „na piśmie przedstawili mu, o jakim braku tolerancji w Polsce mówią i wobec kogo tolerancję zamierzają na festiwalu promować.” Czego się tak obawiał dyrektor opolskiego ośrodka telewizyjnego w słowie tolerancja?
- Wcześniej zataili przed nami, że hasłem przewodnim jest tolerancja - mówi Kruczkowski, który obawia się, iż pod tym hasłem przemycana będzie promocja homoseksualizmu.”
Ostatnio w czasie montażu felietonów do programu Konfrontacja, montażysta opowiedział o swoim ostatnim pobycie w Londynie. Tam media pokazują Polskę jako kraj homofobów. Niedługo wstyd będzie tam pojechać.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Polecam Ziemkiewicza
Autor: Geralt
2006-07-15 14:15:51
Polecam felieton Ziemkiewicza na temat homofobii w Polsce. Boi sie Pan pedałów? Czy tylko Pana brzudzą?
Poza tym, nasze media tez pokazuja polske jako kraj homofobow, antysemitow i nazistow, wstyd ze Pan jeszcze nie wyjechał...

I tu się zgadzam z dyr. Kruczkowskim
Autor: Veni_Venissa
2006-07-15 14:47:49
Jaki jest sens organizowac kolejną demonstrację, czy audycję, w której jeszcze bardziej pogrąża się Polskę w i tak niepochlebnej opinii? Po co puszczac NA CAŁY ŚWIAT kolejnych krzykaczy,którzy HISTERYCZNYM GŁOSEM wołają o pomioc inne, obce państwa, BO W POLSCE JEST TAK ŹLE, BO W POLSCE TAK GNĘBI SIĘ wszystkich, tzw. innych?! Zaprawdę, wszystkim przydałoby się trochę więcej wiedzy psychologicznej, bo zdolność przewidywania róznych zachowań ludzkich jest tu niezbędna. W przeciwnym razie dojdzie do jeszcze więskzych ABSURDÓW, a wręcz może się to bardzo źle skończyć dla nas wszystkich, dla naszego kraju.Do takich absurdalnych sytuacji zaliczam niedawny felieton Magadleny Środy, która posądziła Panią Milską - Wrzesińską z Laboratorium Psychoedukacji o lekką postać homofobii za to,że Pani psycholog - psychoterapeutka jest przeciwna paradom gejowskich! Jako swoistą ciekawostkę podam,że mój szwagier, który ma kolegę homoseksualistę, takze jest przeciwny tego rodzju paradom!

Co to jest dziennikarstwo niezależne?
Autor: circ
2006-07-15 16:11:08
Ono jest czarno-białe, niezależne od nikogo, ma odwagę głosić siebie. Szarości są tam gdzie brakuje pojęć, gdzie zamiast prostych pytań sa wątpliwości.
Wolność i tolerancja to fikcja.

Słyszałam już to.
Autor: circ
2006-07-15 16:26:34
Dykteryjka zabawna, ale czego dowodzi? Ludzie jacy są każdy widzi, wszędzie na świecie jest podobnie.
Żródłem frustracji P. Holoubka jest prawdopodobnie lęk przed nową władzą biorący się z braku wyobraźni.
Mam siostrę aktorkę, więc wiem na jakie intelektualne skróty idzie to środowisko.
Czy kultura wypowiedzi jest w tej chwili bardziej potrzebna Polsce niż jasne określenie norm i zasad moralnych na których będziemy budowac wspólną przyszłość.
Polecam też P. Latkowskiemu jasne określenie własnego światopoglądu.
Człowiek nawet artysta nie może być tylko lustrem, bo gubi własną tożsamość.

Buehehe :)
Autor: alan
2006-07-16 02:32:16
W Polsce nie ma za dużo homofobów. Katolika który mówi ze nie akceptuje tego od razu wmawia mu się ze jest homofobem a mi sie wydaje ze homofobia to wstręt typu ucieczka przed homoseksualistami czy agresja. Tymczasem nie spotkałem sie z takimi zachowaniami. A jeśli ktoś chce jechać na "zachód" to śmiało przecież nie ma tygodnia żeby we Francji, Niemczech, UK czy Holandii nie było zabójstwa na tle orientacji seksualnej czy rasy... wiec wole zostać w tradycyjnej, "nie tolerancyjnej" Polsce gdzie fikcyjnie sie uciska homoseksualistów a neonazistów jest pewnie z 2000 (w UK według badan 50 tyś a w Niemczech 200tyś !)
P.S.
Tak jestem ciemnogrodzianinem Pozdrawiam Pana Cejrowskiego :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS