menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pytania bez odpowiedzi 17-07-2006
Kolejne pytanie, dlaczego zdejmują Konfrontacje? Prośba, naleganie o komentarz. A co tu komentować? – odpowiadam pytaniem na pytanie.
Po drugiej w nocy. Skończyłem pisanie początku tekstu, który jutro rano wyślę Piotrowi Pytlakowskiemu. Do 9 sierpnia coraz mniej czasu, a my toniemy od nadmiaru informacji, wątków i znaków zapytania. Afera, którą się zajęliśmy jest o tyle ważna, że wydaje się być pierwszym sprawdzianem IV RP, pokaże, czy obecni rządzący naprawdę mają wolę rozbijania układów bez względu na to kto za nimi stoi. Z naszych informacji wynika, że po pierwszej medialnej euforii śledztwo traci swój początkowy impet. Funkcjonariusze ABW i CBŚ już tak ochoczo nie podejmują nowych wątków, czyżby obawiali się odkrywać sieć powiązań prowadzących do biznesmenów, polityków i to nie tylko opozycji, ale i tych rządzących?
W piątek, wychodząc z prokuratury, powiedziałem Piotrkowi, że chce mi się wymiotować. Może to i dobrze, że ściągają mi Konfrontacje.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Nikt nie lubi...
Autor: Black
2006-07-17 13:22:17
Teraz wiadomo, dlaczego zdjęli Konfrontacje. Nikt nie lubi niewygodnych pytań.

Jaka sprawa?
Autor: Geralt
2006-07-17 14:28:43
A jaka sprawa sie Panowie zajmujecie?

http://geralt.blox.pl/html

Coś się zmieniło?
Autor: Krzysztof Zagozda
2006-07-17 19:11:47
Tylko pobieżni obserwatorzy polskiej sceny politycznej mogli liczyć na to, że Kaczyńscy, po objęci pełni władzy, będą rzeczywiście zainteresownia całkowitym oczyszczeniem sfery publicznej. Frazeologia odnowy była potrzebna li tylko do zwycięstwa wyborczego. Tak jest dziś i tak będzie. Przerost słów bez pokrycia nad działaniami.
Zapraszam: www.narodowy.eblog.pl

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS