menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wczorajszy dzień 03-08-2006
Wczorajszy dzień. Zaczął się od spotkania ze Zbigniewem Wassermannem. Pod koniec rozmawialiśmy o szyciu butów ludziom, którzy próbują coś zmienić. Podałem konkretny przypadek oficera CBŚ. Przyznał mi rację. Sam na sobie doświadczył tego samego mechanizmu.  Pół godziny później na placu Trzech Krzyży w Szpulce czy Szparce, plączą mi się te nazwy, spotykam się z Rafałem Kasprowem z firmy MDI, która zajmuje się PR firm J&S, by omówić program Konfrontacja poświęcony J&S. Dla mnie raczej o branży paliwowej, która nie przypomina raczej świata zero jedynkowego. Po raz kolejny wyjaśnia mi jak to J&S uszyto buty. Polska to taki kraj szycia komuś butów, gdzie pomówienie, plotka, niedopowiedzenie kształtuje rzeczywistość, wynikałoby z tego. Najważniejsze dla mnie, że nie wycofują się z ustaleń. W przyszłym tygodniu nagranie rozmowy z udziałowcami J&S, a 30 sierpnia udział zarządu firmy w programie. Pod koniec dnia spotkanie ze znajomymi, którzy wchodząc do domu, mówią – Ale nic o telewizji (TVP), właśnie stamtąd wracamy.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Proszę nie dać się zwariować.
Autor: circ
2006-08-03 17:48:08
Jest Pan zmęczony. Proszę pamiętać, że staje się to w co wierzymy.

We wszystkim potrzebny jest umiar...
Autor: Veni_Venissa
2006-08-03 21:00:42
Gdybym ja weszła w to bagno i zaczęła je badać, jak to czyni Pan Sylwester, to nie wiem jak ja bym to zniosła. Trochę zdążyłam poznać nieco mniejszego "kalibru" bagienka i musiałam to odchorować, zwłaszcza gdy próbowano mnie zastraszać. A ploty? Nawet tzw. yntelektualyści potrafią z tworzyć nieprawdopodobne ploty, by tylko zniszczyć tzw. zagrożenie własnych intresów. NIestety, przemoc, mobbing są tak rozpowszechnione we wszystkich sektorach życia, że nic, tylko wziąć jakiego młota i z całą bezwzględnością tą patologię rozwalić!Dlatego też, jeśli chce się mieć SIŁĘ w rozwalaniu tych "skamielin", które niszczą zdrową tkankę, trzeba także zadbać o siebie. Zatrzymać się na chwilę, skontaktować się ze sobą, bliskimi i dopiero dalej działać, czyli walczyć z patologią

Ciemna strona księżyca
Autor: Tele - widz
2006-08-03 21:16:08
Zastanawiam się jak ostatecznie dotrzeć do prawdy w tym gąszczu półprawd, zmylonych tropów, spreparowanych faktów. Cenię Pana za to, że nie ulega Pan "politycznej poprawności" mówienia o sprawach i wytrwale szuka własnej prawdy.

Z drugiej strony czuję też ciśnienie jakie wywołuje to zamieszanie z TV. Ale wierzę też, że milczenie z Pana strony oznacza w przyszłości program w innym wydaniu:)

I jeszcze zastanawiam się jak to jest "przejść na drugą stronę", myślę o panu Rafale Kasprowie - przecież też był dziennikarzem śledczym. Dziś sprzedaje prawdę za jaką mu płaci J&S i nie wierzę, że jest w tym obiektywny. Zbyt duże pieniądze i zbyt poważne tematy. Choć na pewno odkrywa też kawałek zakrytej rzeczywistości. Tak ja z księżycem, najczęściej widzimy tylko kawałek oświetlonego rogala, a cały księżyc jest kulą.


a jednak nie mamy wyjścia
Autor: circ
2006-08-04 03:51:32
jak tylko wierzyć. Choćby burze i pioruny, wiara nas ocali.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS