menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wczorajszy dzień 03-08-2006
Wczorajszy dzień. Zaczął się od spotkania ze Zbigniewem Wassermannem. Pod koniec rozmawialiśmy o szyciu butów ludziom, którzy próbują coś zmienić. Podałem konkretny przypadek oficera CBŚ. Przyznał mi rację. Sam na sobie doświadczył tego samego mechanizmu.  Pół godziny później na placu Trzech Krzyży w Szpulce czy Szparce, plączą mi się te nazwy, spotykam się z Rafałem Kasprowem z firmy MDI, która zajmuje się PR firm J&S, by omówić program Konfrontacja poświęcony J&S. Dla mnie raczej o branży paliwowej, która nie przypomina raczej świata zero jedynkowego. Po raz kolejny wyjaśnia mi jak to J&S uszyto buty. Polska to taki kraj szycia komuś butów, gdzie pomówienie, plotka, niedopowiedzenie kształtuje rzeczywistość, wynikałoby z tego. Najważniejsze dla mnie, że nie wycofują się z ustaleń. W przyszłym tygodniu nagranie rozmowy z udziałowcami J&S, a 30 sierpnia udział zarządu firmy w programie. Pod koniec dnia spotkanie ze znajomymi, którzy wchodząc do domu, mówią – Ale nic o telewizji (TVP), właśnie stamtąd wracamy.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Proszę nie dać się zwariować.
Autor: circ
2006-08-03 17:48:08
Jest Pan zmęczony. Proszę pamiętać, że staje się to w co wierzymy.

We wszystkim potrzebny jest umiar...
Autor: Veni_Venissa
2006-08-03 21:00:42
Gdybym ja weszła w to bagno i zaczęła je badać, jak to czyni Pan Sylwester, to nie wiem jak ja bym to zniosła. Trochę zdążyłam poznać nieco mniejszego "kalibru" bagienka i musiałam to odchorować, zwłaszcza gdy próbowano mnie zastraszać. A ploty? Nawet tzw. yntelektualyści potrafią z tworzyć nieprawdopodobne ploty, by tylko zniszczyć tzw. zagrożenie własnych intresów. NIestety, przemoc, mobbing są tak rozpowszechnione we wszystkich sektorach życia, że nic, tylko wziąć jakiego młota i z całą bezwzględnością tą patologię rozwalić!Dlatego też, jeśli chce się mieć SIŁĘ w rozwalaniu tych "skamielin", które niszczą zdrową tkankę, trzeba także zadbać o siebie. Zatrzymać się na chwilę, skontaktować się ze sobą, bliskimi i dopiero dalej działać, czyli walczyć z patologią

Ciemna strona księżyca
Autor: Tele - widz
2006-08-03 21:16:08
Zastanawiam się jak ostatecznie dotrzeć do prawdy w tym gąszczu półprawd, zmylonych tropów, spreparowanych faktów. Cenię Pana za to, że nie ulega Pan "politycznej poprawności" mówienia o sprawach i wytrwale szuka własnej prawdy.

Z drugiej strony czuję też ciśnienie jakie wywołuje to zamieszanie z TV. Ale wierzę też, że milczenie z Pana strony oznacza w przyszłości program w innym wydaniu:)

I jeszcze zastanawiam się jak to jest "przejść na drugą stronę", myślę o panu Rafale Kasprowie - przecież też był dziennikarzem śledczym. Dziś sprzedaje prawdę za jaką mu płaci J&S i nie wierzę, że jest w tym obiektywny. Zbyt duże pieniądze i zbyt poważne tematy. Choć na pewno odkrywa też kawałek zakrytej rzeczywistości. Tak ja z księżycem, najczęściej widzimy tylko kawałek oświetlonego rogala, a cały księżyc jest kulą.


a jednak nie mamy wyjścia
Autor: circ
2006-08-04 03:51:32
jak tylko wierzyć. Choćby burze i pioruny, wiara nas ocali.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS