menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Rutkowski zza krat nie daje o sobie zapomnieć 09-08-2006
Budzę się po siódmej. Nie jestem w stanie dalej ciągnąć snu. Pierwsza kawa i piszę scenariusz dzisiejszego programu „Konfrontacja”, poświęconemu warszawskiej ośmiornicy.

Słyszę, że Rutkowski zaczął sypać. Tak jakby tego dotąd nie robił. Inna sprawa, że mówi to co chce, a nie wyjawia całej prawdęy prokuratorowi. Dzisiaj w Konfrontacji ujawnimy z Piotrem Pytlakowskim kolejny wyczyn detektywa, którym jak dotąd nie zajęli się warszawscy prokuratorzy. Dlaczego? Dymisja prokuratora Bińczaka, rzecznika ministra Ziobry po tym, jak wyszła na jaw jego znajomość z Rutkowskim trochę wyjaśnia parasol ochronny jaki miał nad sobą detektyw.

Gazeta Wyborcza pisze, że w śledztwie przeciwko Rutkowskiemu pojawił się także sensacyjny wątek. Śledczy mają informacje, że po zwycięskich dla PiS wyborach detektyw miał przeprowadzić operację, której celem było zablokowanie nominacji Zbigniewa Ziobro na ministra sprawiedliwości. Jest to ciekawa historia, która być może teraz zostanie w pełni wyjaśniona. Przyznam, że kiedy pierwszy raz się o niej dowiedziałem robiąc program o Rutkowskim zastanawiało mnie, dlaczego zawieszono nad tym kurtynę. To ta sprawa wywołała lekkie zamieszanie w składzie gości do programu. Nie pojawił się ten, który miał być, po negocjacjach przyszedł inny.

Jak widać Rutkowski nawet zza krat jest gwiazdą mediów.(2) komentarzy / + dodaj komentarz
SKĄD TA ZMIANA?
Autor: MAYBE
2006-08-09 12:33:28
A MIAŁ BYĆ DZISIAJ PROGRAM O MIN.FIN.W PONIEDZIAŁEK W TV BYŁA TAKA ZAPOWIEDŹ .

układ
Autor: a.w.
2006-08-10 18:17:59
Oglądałem i jestem pod wrażeniem pana pracy. Zastanawiam się, ile potrzeba czasu by wyjaśnić wszystkie te sprawy. Ile czasu potrzeba by przekazać i przekonać opinie publiczną że jednak układ, mafia, w naszym kraju istnieją. Pan to w swoim programie robi znakomicie, ale czy to wystarczy? Mam nadzieję że starczy również determinacji obecnej władzy by rozwikłać zagadki III RP. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Węgrzyn

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS