menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dementi Zbiory 09-08-2006
Jak można wytłumaczyć, że minister sparwiedliwości Zbigniew Ziobro dementuje na dzisiejszej konferencji prasowej informację o prowokacji wobec niego? Czy chodzi o dobro śledztwa, które jednak obejmuje także tę sprawę? Czy może minister uważa, że to nie była prowokacja Rutkowskiego a innego prywatnego detektywa - Jerzego Godlewskiego. Ten miał się  rok temu  zjawić się u Zbigniewa Ziobry z rewelacjami o prowokacji Rutkowskiego. W tej prowokacji  miała brać udział Kotecka, dziewczyna Rutkowskiego. Godlewski, jak sam twierdzi, miał być upoważniony przez Ziobrę, do zajęcia się sprawą. A co wydaje się być niemożliwe z posiadanych przeze mnie informacji. Prawda, że można się pogubić?

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
rispect
Autor: sus
2006-08-09 23:36:52
wielki RISPEKT dla Pana za to ze widzi Pan wiecej niz wiekszosc dziennikarzy. Że sie Panu chce, że sie Pan nie obawia

Rutkowski i inni
Autor: iho
2006-08-10 14:10:22
Panie Red,

Prowadzenie bloga i programu w publicznej TV nie upowaznia nikogo do pisania i przepisywania , glupstw , plotek i insynuacji . Slowa typu ,,mial brac udzial ,,, ,, mial byc upowazniony ,, , itp powinny byc wykreslone z jezyka dziennikarza poniewaz jest to poetyka donosu , wlasciwa dla tzw okresu minionego .Wide Trybuna Ludu itp tytuly .
Nie usprawiedliwia wcale wyznanie Pana Redaktora ze sie w tym pogubil .
Powtarzanie plotek jest nie godne powaznego dziennikarza .

Ot i tyle .;-)
v.

zdecydowanie...
Autor: yarek
2006-08-11 13:37:00
..mozna sie pogubic. Ale przeciez, to zadna nowosc. Wiekszosc ze spraw, ktorymi Pan sie zajmuje w " Konfrontacji" jest zdecydowanie malo transparentna. Taka ich juz natura i pewnie dla tego Pan sie nimi zajmuje. Inna sprawa, ze w tej sytuacji nie mozna sie ustrzec domyslow i spekulacji. Po prostu nie ma jak potwierdzic lub zdementowac poglosek, ktorych immamentna cecha jest , to ze sa nieweryfikowalne. Z tego powodu nie podzielam pogladu, jakoby byla to poetyka donosu o formie a la Trybuna Ludu, abstrahujac od faktu, ze jest blog i prywatne poglady autora sa tu zupelnie na miejscu.Pozdrawiam

głupszej niż kotecka to nie ma..
Autor: YYY
2006-09-14 01:54:09
ta kotecka to już wystarczajaco przypałów ziobrze narobiła.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS