menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Warszawa-Genewa-Warszawa 12-08-2006
Wylatuję do Genewy na rozmowę z udziałowcami firmy J&S. Rano dochodzą wieści o udaremnionych próbach zamachów w Londynie. Przed polskim dworcem lotniczym widzę brygadę antyterrorystyczną. Faceci w kominiarkach, z długą bronią, zachowują się nieznośnie ostentacyjnie. Zainteresowanie pasażerów wywołuje nasza skrzynia, w której załadowano oświetlenie na jutrzejsze zdjęcia. Spokojnie wnosimy ją jednak do wnętrza hali, nikt nawet nie podchodzi i nie pyta, co w niej jest. Chwilę po wejściu, tuż przed odprawą bagażu, komunikat o ewakuacji dworca. Ktoś zostawił torbę idąc do toalety i wszyscy muszą opuścić halę. Na szczęście wylatujemy tylko z dziesięciominutowym opóźnieniem.

Ku naszemu zdziwieniu na lotnisku w Genewie spokojnie. Nie widać nerwowości. Nie ma policjantów w kominiarkach. Czy tutaj lekceważą środki ostrożności? A może reagują stosownie do zagrożenia? Zamiast facetów w kominiarkach przechadzają się agenci po cywilnemu?

Powrót z Genewy. Po wylądowaniu w Warszawie nie możemy wysiąść przez kwadrans z samolotu, bo zarządzono ewakuację dworca.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
U nas władza mu się wykazać.
Autor: Parnormal
2006-08-13 11:58:19
U nas władza musi się wykazać. Pozory, pozory. W TV ładnie wygląda jak oni to chronią lotnisko Okecie. Terrorysta na ich widok tylko sie może zaśmiać.

Strach mysleć
Autor: Roma
2006-08-13 15:07:16
W Szwajcarii jest więcej islamistów niz u nas. Niech sie Pan cieszy, że w ogóle wyleciał z Polski. Strach pomysleć, co się stanie gdy naprawdę coś wybuchnie.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS