menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Cios poniżej pasa 13-08-2006
„Atakują rodzinę, osobę bliską tobie. Postanowili tak ciebie zaatakować. Bo to najbardziej boli. Wiedzą, że ty wytrzymasz atak na siebie.” I co mam powiedzieć? Co mam zrobić w obliczu takiego draństwa? Podskórnie jednak wierzę, że prawda wyjdzie na wierzch, że ktoś przegra grę jaką rozpoczął.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Bez tytułu
Autor: nikt
2006-08-14 00:19:58
Wierzyć... Piękna rzecz. Pytanie: w co? kogo? po co? dlaczego?
Nienawiść idioty (załóżmy ,że do tej właśnie kategorii zaliczymy prześladowcę) pali beznamiętnie wszystko i wszystkich. Gdy do głupoty dodamy szczyptę wyrachowania, mamy przecudny obraz bezgranicznej podłości. Może jednak warto oszczędzić własne zdrowie, psychike, rodzinę. ..
Zrobić pauzę na złapanie czystego, prawdziwego powietrza.

Polska walcząca
Autor: Polka
2006-08-15 00:19:44
To nie jest opowieść o konflikcie pokoleniowym... Należę do młodego pokolenia. Jestem jego częścia i jego obserwatorem. Patrzę na 'schizofrenię ideologiczną' dziewcząt i chłopców. Kim chce być młody Polak? Co chce osiągnąć? Obcowanie z rówieśnikami ogarnia przerażeniem. Wirtualna rzeczywistość wysyła w świat pozerstwo, kłamstwo, lekkość bytu. Młodzi są ospali, wiecznie zmęczeni, mają gdzieś politykę, krwawą historię kraju, w którym przyszło im żyć. Popijają browarki, marzą o lepszym życiu za friko, sportowym samochodzie, dobrej zabawie. Studenci medycyny obnażają swe wdzięki w sex-kamerkach. Absolwenci szkół artystycznych bez jakiegokolwiek wstydu zamieszczają swoje wizerunki w 'randkach'. Wiem o czym się tam rozmawia z autopsji. Po takim eksperymencie dla osoby takiej jak ja, cały świat zdaje sie byc jednym wielkim oszustwem. Próbuję nie generalizować, być daleko od subiektywnej oceny. Codzienność jednakże weryfikuje do bólu cień nadziei . Tymczasem nas wyręcza pokolenie wieku średniego. Walczy o przyszłość dorosłych przeciez ludzi. Należy iść ich śladem, walczyć o prawdę od podstaw, od pierwszych dni dorosłości, skoro jest dana. Nie mówić, że nikt o nas nie dba. Z naszym anemicznym nastawieniem do życia wychowamy pokolenie kalek, nie umiejących sie podpisać i 'studiujących zaocznie' bezwzględny ring, jakim jest życie.Ja również pragnę normalności, prawdy, dumy z bycia Polakiem. Dlaczego nam (Wam) młodym jest to bez znaczenia??? Co powiecie swoim dzieciom? Że Heineken lepszy od Carlsberga? Tragifarsa. Z mocnym naciskiem na trag....


Najwyższa pora...
Autor: Elka
2006-08-19 17:22:25
wreszcie się uzbroić - to chyba nie były żarty?
Serdecznie pozdrawiam.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS