menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Legalna mafia 13-08-2006
Wspomnienie z jazdy taksówką na dworzec lotniczy w Genewie. Kierowca przez cała drogę złorzeczył na mafię w Szwajcarii. Wskazywał na mijane banki, luksusowe samochody, prywatne samoloty i powtarzał „legalna mafia”.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Pozdrawiam
Autor: Tomek
2006-08-15 00:55:13
Dzisiaj dopiero trafiłem na dłużej na Pana blog i przeczytałem niemal wszystko od grudnia zeszłego roku - bardzo ciekawa lektura! Cóż, szkoda, że nie jestem szefem TVP. Życzę jak najwięcej powodzenia w swych dociekaniach i pracy. I samozaparcia, aby te wszystkie fragmenty rzeczywistości nie przestały stawać się dla nas jaśniejsze. Kto wie, może kiedyś te wszystkie sprawy zostaną rozwiązane. Choć to chyba utopijne marzenie. Można by do niego dorzucić "a ludzie staną się lepsi" ;). Ale czemu nie, w końcu mamy podobno IV RP... Tak czy inaczej pozdrawiam. A w przyszłości lektura także wcześniejszych wpisów :).

teraz juz wiem,
Autor: mohar
2006-08-28 13:12:25
ze 4 RP jest wybiórcza bardziej niz Gazeta. na poczatku myslalem, ze mimo tego calego syfu - ptasiej grypy, skinheadow, braku dystansu, zboza w butonierce, poslow w stringach, kolumn opancerzonych limuzyn... ze to wszysto dazylo do czegos dobrego. teraz juz wiem do czego. do polityki oscentacyjnego plucia w twarz wszystkim, ktorzy mysla inaczej. tak normalnie, po polsku. przy czym kazdy taki akt, poprzedzony jest analiza, czy aby opozycja nie jest w stanie odszceknac. "spieprzaj dziadu" powinno byc haslem wyborczym, bo to odzwierciedla nasza rzeczywistosc. a ciemny lud i tak to kupi.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS