menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Faszyści stworzyli festiwal w Cannes 16-08-2006
Peter Greenaway w rozmowie zamieszczonej w miesięczniku Machina zwraca uwagę, że „wszystkie główne festiwale zostały stworzone jako propagandowe narzędzie w rękach faszystów. Mussolini stworzył Wenecję, rząd Vichy urządził Cannes, a Goebbels festiwal w Berlinie.” Czy tez komuś w Polsce zacznie to przeszkadzać? Rozumiem, że Andrzej Wajda odda „Złota palmę” za „Człowieka z żelaza”. Wezwie go do tego oczywiście Lech Wałęsa. Ministerstwo Kultury i Sztuki wyda zakaz uczestniczenia filmowców polskich na festiwalach o faszystowskich korzeniach.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
panie latkowski
Autor: moherowy kartofel z wermachtu
2006-08-17 00:05:20
znam pana tworczosc. jestes pan jednym z bardzo niewielu ludzi w tym kraju gadajacych ze szklanego ekranu z rozsadkiem. gdyby pan sie paral polityka mialby pan moj glos, chociaz na wybory nie chodze, bo po co - jedno wielkie bagno z KAZDEJ strony. jednoczesnie mam nadzieje, ze pan nigdy w to bagno nie wdepnie, bo tam po prostu nie da sie byc ucziwym. nie ma sily. musisz krakac tak jak wrony, albo cie rozdziobia. uczciwi znikaja w mgnieniu oka, zostaja tylko ci co obiecuja. niech pan dalej bedzie rzetelny wedle wlasnego sumienia. badz pan nasza 4 RP zamiast tych pozal sie prawych sprawiedliwosci, czy platform z zatopionego disneylandu.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS