menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Faszyści stworzyli festiwal w Cannes 16-08-2006
Peter Greenaway w rozmowie zamieszczonej w miesięczniku Machina zwraca uwagę, że „wszystkie główne festiwale zostały stworzone jako propagandowe narzędzie w rękach faszystów. Mussolini stworzył Wenecję, rząd Vichy urządził Cannes, a Goebbels festiwal w Berlinie.” Czy tez komuś w Polsce zacznie to przeszkadzać? Rozumiem, że Andrzej Wajda odda „Złota palmę” za „Człowieka z żelaza”. Wezwie go do tego oczywiście Lech Wałęsa. Ministerstwo Kultury i Sztuki wyda zakaz uczestniczenia filmowców polskich na festiwalach o faszystowskich korzeniach.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
panie latkowski
Autor: moherowy kartofel z wermachtu
2006-08-17 00:05:20
znam pana tworczosc. jestes pan jednym z bardzo niewielu ludzi w tym kraju gadajacych ze szklanego ekranu z rozsadkiem. gdyby pan sie paral polityka mialby pan moj glos, chociaz na wybory nie chodze, bo po co - jedno wielkie bagno z KAZDEJ strony. jednoczesnie mam nadzieje, ze pan nigdy w to bagno nie wdepnie, bo tam po prostu nie da sie byc ucziwym. nie ma sily. musisz krakac tak jak wrony, albo cie rozdziobia. uczciwi znikaja w mgnieniu oka, zostaja tylko ci co obiecuja. niech pan dalej bedzie rzetelny wedle wlasnego sumienia. badz pan nasza 4 RP zamiast tych pozal sie prawych sprawiedliwosci, czy platform z zatopionego disneylandu.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS