menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Czarny humor Anny B. 27-08-2006
Anna Bojarska w swoim blogu pisze: Coś zabawnego? Wreszcie? Groteskowo zabawnego? Jak opis tego tygodnia, kiedy na 5 osób z mojej najbliższej rodziny jedna umarła, dwie padły ofiarą ciężkiego wypadku grożącego kalectwem co najmniej, czwartej zapowiedziano amputację nogi… Naprawdę, można umrzeć ze śmiechu!
Dobrze. Kiedy odwiedzałam go ostatnio w szpitalu, weszłam przez pomyłkę do pokoju 312 zamiast sąsiedniego i zobaczyłam koszmar. Leżał na boku, usta otwarte prawie na całą twarz, twarz powykrzywiana i cała w tikach, oczy zamknięte, nieprzytomny. Trzy razy biegałam po lekarza, pocieszającego mnie, że ‘tylko śpi’. Siedziałam przy nim przez dwie godziny. Głaskałam po rękach, prosiłam, żeby otworzył oczy. „Nie poznajesz mnie? C’est moi, ta femme!” Po dwóch godzinach okazało się, że to pomyłka, Żorż przez cały czas czekał obok, a kiedy go wreszcie zobaczyłam – w niezłej formie – właśnie go wywozili na jakieś wielogodzinne skanery i inne badania. Podczas gdy ja rozpaczałam nad nieznajomym!
Zresztą, czemu tu się dziwić. Podczas poprzedniej wizyty w szpitalu i poprzedniej choroby weszłam do właściwego pokoju, gdzie leżał Murzyn. Zapytałam,, gdzie jest mój mąż. „Ależ to on”. To czemu taki czarny? - Właśnie go wieziemy na reanimację. I tak jest nieprzytomny, nie ma pani na co czekać.” A czarny był jak sadza, od stóp do głów.
Dowlokłam się do domu z przesiadkami w metrze, nie wiem, jakim cudem, po czym porządnie się spiłam. Zabawne, prawda?


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS