menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gasiński na wolności 29-08-2006
Bogdan Gasiński, dał znak z wolności: „Przez 2 m-ce gniłem w pierdlu. Dziennikarze zamiast zareagować na to szukali czajnika Kwasniewskiej. Dlatego Lepper zapłaci za to, bo ja nie rzucam słów na wiatr i nie pomogą mu żadne borowiki, bo są na to za głupie. Mnie zniszczono totalnie więc nie mam nic do stracenia a dziennikarze po kolei będą odwiedzali Hades. Ale żeby nie być gołosłownym to 2 września .......... Gasińki ten od Klewek”.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Zamknać Gasińskiego
Autor: Maro98
2006-08-30 09:33:05
Po tym wpisie Gasiński powinien znowu trafić do paki albo do psychiatryka

Dlateg że z Polityki
Autor: Krzysztof Kulpiński
2006-08-30 15:59:23
Podobno telewizja IV RP chce zdjąć pana program Konfrontacja wielka szkoda,ceniłem go za doskonałą reżyserię i dramaturgiczne napięcie jakie wytwarzło się podczas rozmów.Nowym władcom państwowej telewizji gratuluję głupoty ,że kasują najlepszy program z gadającymi głowami ,sądzę że nie mogli oni odgórnie tolerować przy Pańskim boku redaktora Pytlakowskiego z Polityki, bo wiadomo "Układ".

Więcej info
Autor: Rico
2006-08-30 22:47:04
Panie Sylwestrze... więcej info... widziałem wszystkie konfrontacje i nadal mało wiem... najbardziej denerwujące jest (było) gdy mówicie niby coś a tak naprawde nic... dużo wiecie ale co z tego jak to będzie wiecznie tajemnicą..

Czas
Autor: .
2006-08-31 01:03:45
Śmierć KONFRONTACJI. Polacy zostali niejako osieroceni. Znowu odebrano nam, być może ostatnią już szansę poznania prawdy o naszym kraju. Wyrażę się nieco patetycznie,ale na myśl przychodzi mi scena pogrzebu pana Popiołka z serialu "Dom". Myśl zmodyfikowana-rzecz jasna. "Boże, dlaczego zabierasz nam kolejną słuszną sprawę? Panie Boże...Tak się nie robi". (W domyśle: Bóg chyba nie przemowił przez tego, ktory unicestwił ten program). Pozostaje nam tylko motyw twórczości Salvadora Dali...Czas.

zamknąć gasińskiego
Autor: gasiński
2006-09-08 11:35:24
Do Maro 98
Panie Maro czy jak tam sie Pan zwie Pan by tylko wszystkich zamykał.A może Pan nalezy do PIS?.Mam nadzieję,że może kiedyś Pana zamkną,bo brak panu odwagi występując pod pseudonimem.
Korzystając z okazji 12.września w SO w olsztynie mam zeznawać jako świadek w sprawie zabójstwa Klepaka.Nie będe zeznawał,bo mam w dupie co zrobił ze mną sad w olsztynie.Mogę powiedzieć tylko,że rudolf S.z IC zniknął dlatego,bo obawia się wyjścia na jaw jego udziału w zabójstwie Klepaka,który chciał zawładnąc Mikołajkami itp.Jacek Klepak dwa dni przed smiercią razem z Rudolfem i ze mna rozmawiał w Dłużcu koło Mrągowa.Próbował szantazowac Skowrońskiego,który miał mu płacić haracz.Klepak który był pod pseudonimem -fałszywym nazwiskiem-Pióro zagroził Skowrońskiemu.Ten jednak zlecił Tyburkowi odstrzał Klepaka.Sprawą wyprowadzenia Klepaka na miasto zajął sie młody Gołębiewski,który wyciągnął go do tawerny OKoń.Klepak zginął także za sprawę tzw Wilanowa.OT i cała prawda.R.S wykonał dwa telefony do Sarny i jeden do Roberta K. A ci zajęli się juz wszystkim.Gołębiewski to ten od hoteli(hotele powstały z kapitału Mafii wołomina a gołąb je tylko firmuje).
Sąd nie wie o tych faktach i mam to w dupie czy to istotne.Ja teraz ścigam Skowrońskiego i jestem bardzo blisko.Jezeli ja go dorwe pierwszy to policja wiele straci. Gasiński

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS