menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Ostatnia Konfrontacja 30-08-2006
...

(13) komentarzy / + dodaj komentarz
Komentarze
Autor: admin
2006-08-31 01:42:26
Data: 2006-08-31 01:03:45
Autor: .
Tytuł: Czas
Śmierć KONFRONTACJI. Polacy zostali niejako osieroceni. Znowu odebrano nam, być może ostatnią już szansę poznania prawdy o naszym kraju. Wyrażę się nieco patetycznie,ale na myśl przychodzi mi scena pogrzebu pana Popiołka z serialu "Dom". Myśl zmodyfikowana-rzecz jasna. "Boże, dlaczego zabierasz nam kolejną słuszną sprawę? Panie Boże...Tak się nie robi". (W domyśle: Bóg chyba nie przemowił przez tego, ktory unicestwił ten program). Pozostaje nam tylko motyw twórczości Salvadora Dali...Czas.
Data: 2006-08-31 00:19:07
Autor: Gromek
Tytuł: jakby tak spojrzeć ekonomicznie.
Jeżeli decyzja o zdjęciu z ramówki jest ostateczna, a program na kolejny sezon ustalony. To trudno walczyć o to, żeby tracić pieniądze na reklamowanie programów których już za kilka tygodni nie będzie. Nie ma co drzeć szat - biznes to biznes. A na jeden układ przyjdzie kolejny, a na jeden program drugi. Ot co, prawo natury. Zresztą na dwójce to za dużo takich programów dla osób myślących. Lepiej dać więcej Kopydłowa dla ćwierć inteligentów, a ile reklam będzie można puścić... aż się rozmarzyłem.
Data: 2006-08-31 00:11:29
Autor: Gromek
Tytuł: a propos
Cóż... starając się być obiektywnym. Pan Latkowski nie jest urodzonym prezenterem. Widzę, że bardzo męczy się prowadząc programy na żywo. Żyjemy dziś w świecie łatwym, więc i widz nie może męczyć się oglądając takiego prowadzącego. Choć może i szkoda, bo przecież w odbiorze dziennikarstwa najważniejszy powinien być przekaz, a mniej ważna forma. Tak sobie myślę i może jestem naiwny, ale trudno mi wyobrazić sobie powód dla którego Konfrontacja została zdjęta z anteny. Przecież Wildstein powinien być zadodowolony, że ktoś w mediach głośno i zdecydowanie walczy z układem? Do programu było zapraszanych dużo polityków obecnej władzy. Zastanawia mnie to bardzo. Nie pasowało to, że może pan Sylwester zająłby się w którymś programie SKOKami? A może pan Bronisław jednak nie ma takiej siły, by obronić przed wrogami? Może prozaiczny powód, że oglądalność była słaba? A przecież bożek słupków nie daje spokoju żadnemu
dziennikarzowi, szczególnie w takim medium jak telewizja. Choć nasuwają się jakieś mgliste odpowiedzi na te pytania, to pewności, że ta czy inna odpowiedź jest prawdziwa mieć nie mogę. Tak trochę nie na temat powiem, że Pospieszalskiego mogli by zdjąć z anteny, bo mało jest takich osób, które w swych programach wszystkim wciskają w usta swoją tezę, a zdanie innych starają się zmarginalizować. Ale może to teraz taka moda? Gdzieś dzisiaj usłyszałem, że to, iż ludzie mają wybór nie jest najlepszą sytuacją, bo zawsze mogą się pomylić. Zawsze jest lepiej im wskazać (ach, żeby tylko) tę właściwą drogę. Nikt jednak nie spyta mnie, czy ja może sam chcę wybrać którąś. Jako lek na czkawkę polecam tekst w ostatnim dużym formacie o Tede. Kończąc, głęboko wierzę, że czkawka i inne problemy zdrowotne przejdą, a telefony się rozdzwonią, bo szkoda by było.

brawo, brawo dla Pana, który stworzył tak dobry program
Autor: homopoliticus
2006-08-31 09:01:12
z przykrością muszę stwierdzić, że oglądałem 1 raz Pana program i żal że go zdejmują, spodobał mi się :) nie widzę racjonalnych powodów dla których zdjęci z anteny jest możliwe
'chcę pogratulować, bo miło się ogląda. szkoda, że tylko jeden odcinek na dodatek ostatni

Kto......
Autor: glomar
2006-08-31 09:47:44
.......się przyczynił do zaprzestania pokazywania prawdy na antenie TVP?
Czy jest możliwość poinformowania osoby opłacające abonament rtv kto za tym chaniebnym krokiem stoi?
Marian G.
Wąbrzeźno-Polska

vanitas vanitatum, et omnia vanitas, czyzby?
Autor: Maciek
2006-08-31 11:17:14
To był wspaniały program jakich mało w telewizji. Niemalze ewenement. Bardzo dziwi to, ze Wildstein postanowil go zdjac.. Spodziewalem sie raczej, ze za jego "kadencji" takich programow bedzie wiecej a nie, ze beda znikaly w ogule. Chyba pora zastanowic sie nad zasadnoscia istnienia telewizji państwowej w Polsce.. Mitycznej "misji" jak na lekarstwo w tym ociezalym kombajnie do pieniedzy. Przyklad ktory widuje na wlasne oczy: zeby nakrecic krotki material w terenie TVP potrzebuje 4osoby kiedy TVN'owi wystarczą dwie ...... Ale co wtedy stalo by sie z tymi oszczedzonymi pieniedzmi(?).. Czy nie trafily by przypadkiem w łapy rządzących socjalistow (vide lepper) i nie zostaly by z kolei roztrwonione na rozdawnictwo(?)
Czasem mam wrazenie, ze zyjemy w błędnym kole z którego nie ma ucieczki.

pozdrawiam Maciek

PS mam nadzieje, ze wraz z Konfrontacją nie zniknie pański blog.

zdjęcia z ostatniej Konfrontacji
Autor: Forum
2006-08-31 11:36:53
http://www.ofertaforum.onyx.pl/kwyhah3b

czy istnieją jakiekolwiek plany
Autor: zeev
2006-08-31 12:00:29
Prosze o info czy planuje Pan nowy program o tym profilu moze w jakiejkolwiek innej TV.

POWODZENIA !!!!!

Wielka szkoda
Autor: ceber
2006-08-31 17:41:42
świetny program mam nadzieję że TVP zaproponuje Ci stworzenie podobnego programu Trzymam kciuki. POWODZENIA!

Konfrontacja (c.d) tylko w internecie - co sądzicie ?
Autor: KarVat
2006-08-31 17:51:12
Jestem niezmiernie zaskoczony tą wiadomością. Szkoda - wielka szkoda, że taki interesujący program jest likwidowany. Czy ktoś tę decyzje może klarownie wyjaśnić ? Lat proszę o szczegóły ? Co na to Dzikikamień ?

KarVet

Sugeruję kontynuację program Konfrontacja w internecie. Założenie formy telewizji internetowej. Taka "Internetwizja" jest przyszłością, a taki program jakim jest/była Konfrontacja, mógłby dać jej mocny impuls do rozwoju. Wystarczy nieco odwrócić innowacyjną relację jaką Konfrontacja się charakteryzowała: program robiony w telewizji (i jednocześnie w internecie), kontynuowany w internecie i odtwarzany wielokrotnie w dowolnym czasie. W Internetwizji program jest robiony w internecie (interaktywnie), odtwarzany wielokrotnie w dowolnym czasie, a dodatkowo emitowany w telewizji za "drobną" opłatą. Oczywiście Konfrontacja w takiej formie powinna być doklejona do portalu internetwizyjnego np. INTV, która realizowałaby inne programy w podobnej formie jak wyżej. Związane z tą koncepcją innowacyjne pomysły przychodzą lawinowo - wystarczy przez moment pomyśleć.

Kasa, kasa, Misiaczku
Autor: Tamara
2006-08-31 21:13:52
Internet. Pieknie, ale kto wyłoży kasę.

forum
Autor: Tamara
2006-08-31 21:22:28
Wpadnijcie tam: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=645&w=47812174


"Kazdego dziennikarza mozna kupic"
Autor: moh
2006-09-01 09:24:00
- Czy Pan uwaza, ze to jest wlasciwa rekomendacja do tego, zeby wladac mediami polskimi? Jezeli ma sie taki poglad?
- A to w rozmowie z panem padly te slowa?
- Tak, w rozmowie ze mna.
- A nagral Pan moze ta rozmowe?
- Tak, i wedlug Pana na pewno zlamalem prawo. Dostane drugi akt oskarzenia.


Ot co mam do powiedzenia na temat zdjecia programu. Latkowski byl w Konfrontacjach wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu.

koniec oplacania abonamentu
Autor: Mieczyslaw Jackowski
2006-10-03 13:29:35
i ten fakt (zakonczenia KONFRONTACJI) ostatecznie pomogl mi podjac decyzje o zaprzestaniu oplacania abonamentu-poniewaz nie ma za co;byl to jeden z ostatnich i niewielu programow na ktore czekalem i ogladalem z uwaga-jego tresc,odmiennosc pytan i stosunek do prezentowanych spraw ,stopien zaangazowania byl dla mnie wzorcowy;moim zdaniem takiego dziennikarstwa oczekujemy.Pozostaje wiernym fanem Pana dziennikarstwa i oczekuje jego kontynuacji-a moze KONFRONTACJI -2 Pozdrawiam w imieniu swoim i calej mojej rodziny.

Wildstein się skompromitował, tylko ma kumpli w mediach
Autor: 1234
2006-10-04 12:09:36
A telewizja publiczna staje się coraz bardziej podporządkowana interesom partyjnym. Do tego stopnia, że wybrany z rozdania politycznego Bronisław Wildstein jest krytykowany przez PiS za to, że za mało słucha tej partii, za słabo ukazuje jej racje. Wildstein naraził się, bo rozpoczął „otwartą wojnę z Jarkiem” zwalniając dyrektor – znajomą Premiera. Tak dobitnie określił sytuację przedstawiciel PiS w Zarządzie TVP. Paradoksem jest, że teraz wszyscy pochylają się ze współczuciem nad Bronisławem Wildsteinem, który przecież sam zgodził się przyjąć nominację od wybranej z parytetu politycznego Rady Nadzorczej. Zaakceptował też Zarząd składający się z przedstawicieli koalicji PiS-Samoobrona-LPR. I jeśli w ogóle protestował, to bardzo cichutko, gdy Premier obsadzał stanowiska między innymi swoją protegowaną. Dlaczego wybieranie władz mediów przez polityków nie wzbudziło powszechnego oburzenia dziennikarzy? Gdzie wtedy były władze SDP?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS