menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Eliminacja jest najlepszym rozwiązaniem problemu 03-09-2006
Na marginesie ostatniego wpisu. Przypomniałem sobie jak po programie Konfrontacja zatytułowanym „Kryminał po polsku”,   zaczęliśmy ze Sławkiem rozmawiać o projekcie, do którego Sławek jest zapalony, a ja, no cóż, podszedłem do niego ze sceptycyzmem, bo pamiętałem jeszcze słowo „kryminalista” wypowiedziane przez osobę reprezentująca instytucję publiczną, które miało pozbawić mnie i takich jak on prawa do realizacji programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych w telewizji publicznej. Według tej osoby nie powinienem zrobić żadnego ze swoich filmów dokumentalnych, żadnego odcinka „nakręconej nocy i „Konfrontacji”. Przypomniała mi się też reakcja i to, co powiedziałem Zbigniewowi Wassermannowi i Januszowi Kaczmarkowi w studio, gdy zareagowali lekkim poruszeniem na zapowiedź programu o więziennictwie, wiedząc, że będzie on krytyczny. Odparłem im, że skoro w Polsce nie potrafi się spokojnie i realnie podejść do tematu więziennictwa, ludzi skazanych, przebywających tam i wychodzących stamtąd, należy podjąć proste kroki eliminujące ten problem. Zakończmy mówienie o dawaniu drugiej szansy dla człowieka i każdego skazanego rozstrzeliwujmy pod więziennym murem.

Na razie Sławek pochłonięty jest projektem dla telewizji Polsat. I mam nadzieję, że to wejście jego w inny sposób niż dotychczas w media uda mu się.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Nieprawdopodobne
Autor: Kamila
2006-09-03 22:08:52
Kto jest tą osobą? Na pewno ona nie powinna pracować w instytucji publicznej. Czasy inkwizycji się skończyły. A jaki jest dorobek tej osoby?

W Bieslanie OMON wlasnie rozpedzil manifestacje...
Autor: moh
2006-09-03 23:46:23
...matek +setki zamordowanych dzieci, wiec moze nie jest az tak zle w tej naszej Polsce?

Tez jestem kryminalista, przez co czesto nie moge znalezc pracy. Pare lat temu sfalszowalem znaleziona legitymacje studencka. Ani razu jej nie uzylem. Ani wczesniej, ani pozniej nie naruszylem prawa. Takie same wyroki jak ja dostaja teraz ludzie ktorzy masowo wyludzali pieniadze na podrobione dokumenty. Prawo i sprawiedliwosc. Teraz i zawsze i na wieki.

RSS?
Autor: on
2006-09-04 20:18:16
Panie Sławku, czy moglby Pan udostepnic RSS swojego bloga? :)

a co do..
Autor: sunnyrose
2006-09-05 23:00:23
programu powinno takich o wienziennictwie byc wiecej chodzilam na widzenia póki jeszcze moglam do kogoś mi bliskiego i moge z całą pewnościa stwierdzić ze róznie tam bywa w dużej mierze zależy to od klawisza i jego nastawienia a moze poprostu humoru....

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS