menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prawda o niezniszczalnych 04-09-2006
Niszczarka trafiła do serwisu. Dwa worki dokumentacji związanej z programem Konfrontacja zniszczyły, jak reklamuje ją producent, niezniszczalną niszczarkę.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Olejnik
Autor: kb
2006-09-05 12:32:24
Monika Olejnik uciekla do TVN-u, moze i Pan by sie skusil? :)

Tylko nie tv tusk24
Autor: Brrr
2006-09-05 19:48:51
Tam są wyłącznie dziennikarze, którzy nie mają pojęcia o tym co to znaczy bezstronność. Tylko jeden ideał ->PO/postkomuna... i tak bez przerwy. Nie ma takiej opcji by PiS mógł mieć cokolwiek wspólnego z pozbywaniem się Konfrontacji z TVP. To absurd.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS