menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Cena za Irak 09-09-2006
Skandal, który nie będzie skandalem, bo polskie media przemilczą lub zminimalizują wypowiedź attache wojskowego ambasady RP w Waszyngtonie gen. Kazimierza Sikorskiego polemizującego z artykułem opublikowanym na łamach "New York Timesa", w którym bagatelizowano wkład polskich wojsk do operacji w Iraku twierdząc, że USA niewiele z niego mają, chociaż udzielają Polsce pomocy na modernizację armii. Sikorki w liście napisał: „W rzeczywistości, jedna czwarta polskiego budżetu wojskowego, która miała pierwotnie pójść na modernizację sił zbrojnych, została wydana na wojnę w Iraku." Wysoką cenę płacimy za kompromitującą misję w Iraku. Uczestniczymy w niejednoznacznej wojnie, narażamy się na zamachy terrorystyczne i przy tym robimy to kosztem modernizacji naszej armii. A amerykanie i tak nas traktują jak piąte koło u wozu.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
"komentarz"
Autor: iwona latkowska
2006-09-09 13:29:37
i wlasnie poraz kolejny nasuwa mi sie tylko jedna mysl iz amerykanie(na czele ze swym "przecudnym" prezydentem) maja nas POLAKOW gleboko...(tu winnam wstawic te"4litery" ale sie powtrzymam)...
ps.pozdrawiam nie wiem czy mojego pra- pra- wujka :) ale byc moze rodzinke;) uznanie dla wszelakich panskich dzialan...

korekta
Autor: P.K
2006-09-09 15:15:24
Nie amerykanie tylko NYT.

cena Kwacha za Irak
Autor: pjuk
2006-09-10 05:22:23
skandalem to byl przede wszystkim fakt "wody w usta" WSZYSTKICH polskich mediow co do okolicznosci w jakich Kwasniewski jednoosobowo obiecal Buszowi nasz udzial w Iraku - juz w lipcu 2002 (sic!) w trakcie wizyty panstwowej w Waszyngtonie (pisze o tym m.in. Woodward w Plan of Attack, polecam oryginal ,bowiem polskie wydanie w tym fragmencie dotyczacym kulis milosci Kwacha do Busha "dziwnym trafem" zostalo ocenzurowane).

New York Times to nie Ameryka tylko amerykańska lewizna.
Autor: Pan Janusz
2006-09-12 22:02:13
Anegdota:
Gdy Reagan usłyszał że NYT wyraził się pochlebnie o jakiejś jego decyzji, wpadł w popłoch bo pierwszą jego myślą było że popełnił fatalny błąd.
A tak na marginesie NYT nie byłby sobą gdyby nie zamieścił jakiejś złośliwości na temat Polski przynajmniej raz na miesiąc - to jest znane polakożercze pismo, reprezentujące amerykańskich komuchów i całą tamtejszą lewiznę.

Krótkie ale intensywne!
Autor: Marcin
2006-09-13 08:39:55
Minister w Kancelarii Premiera Leszek Jesień w rozmowie z dziennikarzami w Warszawie powiedział, że polska strona liczy na "krótkie, ale intensywne spotkanie" J.Kaczyńskiego z Bushem.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS