menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie tylko Edward Mazur 20-10-2006
Ekstradycja Edwarda Mazura, jeśli w ogóle do niej dojdzie, wcale nie musi oznaczać tego, że pojawienie się jego w polskim areszcie zmiecie SLD-owskie elity. Zresztą czemu miałaby tylko SLD-owskie? PSL-owskie elity także mają się czego obawiać w związku z ekstradycją Mazura. A może nawet bardziej. Czy nie naiwna jest wiara, że Edward Mazur pójdzie na współpracę z prokuraturą, zacznie sypać? Jak na razie nie ma żadnych podstaw, a to właśnie zeznania Mazura mogłyby być przełomem.

I najważniejsze, brak dowodów procesowych, że ktoś z tych elit działał ramie w ramie z Edwardem Mazurem. Lata prowadzenia tak a nie inaczej tego śledztwa, dzisiaj się mszczą takim a nie innym materiałem dowodowym.

Według moich rozmówców do dnia dzisiejszego nie jest znany motyw zlecenia zabójstwa Edwarda Mazura. To ciągle hipotezy, chodzenie we mgle.

Minister Zbigniew Ziobro może jednak ten dzień zaliczyć jako swój osobisty sukces.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Powitamy E.Mazura ?
Autor: inka
2006-10-20 20:16:58
" Minister Ziobro może jednak ten dzień zaliczyć jako swój osobisty sukces"
Podzielam zdanie S.Latkowskiego oraz potwierdzam Jego udział w tym temacie - za co dziękuję,oczekując szczęśliwego zakończenia filmu i wydania
książki.Serdecznie pozdrawiam!


Latkowski SuperColombo!
Autor: Marian Zmyślony
2006-10-20 22:08:12
"Według moich rozmówców do dnia dzisiejszego nie jest znany motyw zlecenia zabójstwa Edwarda Mazura." Paradne panie Latkowski, paradne! A co pańscy rozmówcy na temat morerstwa w Dallas, mają jakieś ciekawe hipotezy? A zakłada pan, że mogą kłamać? A może Ci prokuratorzy zajmujący się śledztwem coś na ten temat wiedzą, mimo że pewnie nie mają takich fantastycznych rozmówców jak pan. Gratuluję panu samouwielbienia. I do boju! Prawo wieczorowo zrobić i ojczyźnie służyć. Nie godzi sie aby taki samorodny talent jak pan się marnował. Powodzenia!

Brak motywu nie wyklucza postawienia zarzutów
Autor: Maciej
2006-10-20 22:23:54
Brak motywu nie wyklucza postawienia zarzutów i skazania. Motyw czasami nie jest w ogóle znany. A pan Latkowski ma rację, że to śledztwo na pewno nie było zawsze prowadzone tak jak powinno. Z zainteresowaniem czekam na film pana Latkowskiego. Trochę trudnych pytań padnie, znając jego popzrednia twórczość, a zwłaszcza program Konfrontacja.

Kaczyński takż enie najlepiej o śledztwie
Autor: kama
2006-10-20 22:30:12
Racja. Dopytywany o dowody w sprawie Mazura, szef rządu powiedział, że "to są dowody dotyczące sprawy zabójstwa gen. Papały". "Wysiłki ostatnich miesięcy przyniosły różnego rodzaju efekty. To śledztwo nie było przez wiele lat prowadzone tak, jak powinno być prowadzone" - ocenił premier Kaczyński.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS