menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

News z opóźnieniem. 23.28 20-10-2006
O 21 radiowa agencja IAR, a potem Wirtualna Polska i Interia, podały za Życiem Warszawy, że Milan Subotić, były dziennikarz TVP, a obecnie sekretarz programowy TVN, był współpracownikiem wojskowych służb specjalnych PRL, a później WSI. Portale Onet i Gazeta milczą. Na czerwonym pasku, a nawet na niebieskim nie ma na TVN24 także tej informacji. Bez komentarza. Bo co tu komentować? Wybiórczość w podawaniu informacji? Ta nam się podoba, a ta nie? Ta słuszna a ta nie?

Inną sprawą jest, że prezentowana deklaracja współpracy podpisana przez Suboticia nie jest deklaracją współpracy z WSI a wywiadem wojskowym PRL. Więc jeszcze nie ma zaprezentowanych dowodów na współpracę z WSI. To jednak czepianie sie szczegółów.

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
tvn bąknął równo o północy
Autor: marek
2006-10-21 00:12:41
Jeszcze tuż przed godz 24 tvn24 informował o karaluchach w hotelu itp. Potem był przegląd prasy a że Subotica dały trzy gazety to biedny blady spiker przeczytał drżącym głosem kilka słów na ten temat. Potem dali długi komunikat zarządu stacji, że wszystko jest z grubsza o.k.
A wracając do wiarygodności to ciekawi mnie jak teraz pan Czuchnowski podsumuje na łamach GW swoje niedawne rewelacje o Suboticu-bis (tym z Chorwacji, co to niby zdekonspirowała go ta podła Gazeta Polska)...

Wesoło się robi! Wybory powinny być co miesiąc :D
Autor: Bastek
2006-10-21 02:06:44
News w Życiu Warszawy był z komentarzem niejakiego Grzegorza Pawelczyka. Takich kocopałów, że niby nikt w TVN nie wiedział, to dawno nie czytałem...
PS
Pozdrawiam Panów Miszczaka, Morozowskiego i Sekielskiego ;)

Ciekawe
Autor: Zaciekawiony
2006-10-21 21:36:23
Czy onet myśli, że jak nie będzie pisał o dowodach na Suboticia, to nikt się o tym nie dowie i nikt nic nie zauważy?
Dlaczego media w Polsce chwalą się tym że są kreatywne... kreują rzeczywistość... Czy to jest rola mediów, by kreować opinie ludzi lub wspierać jedną z partii, czy moze bezstronne, obiektywne informowanie o faktach?
Cała ta klika ubeckich mediów jak TVN, onet, polsat, wp, gazeta, rmffm, interia, radio zet... Dopóki tego ścierwa ktoś nie posprząta to nie będzie dobrze w Polsce.

Przecie Onet to tuba TVN
Autor: stormy
2006-10-21 21:41:13
To co? mieli nawalić we własne gniazdo ?? Oni tylko podają komentarze, wiadomości, i posty atakujące PiS na forach siedzą prowokatorzy których opłaca TVN to jak myślicie im chodzi o obiektywizm informacji ?? U nich co SLD i PO to cacy reszta jest be !

Tok FM - to samo = glowa w piasek
Autor: andrzej_n
2006-10-22 10:44:07
W sobote o 12 godz Tok FM "pierwsze radio informacyjne" NIC. Uwazam ze media (np j.w.) przykrywaja sprawe TW Subotica - Mazurem. Zadna spontaniczna "wrzawa", to taktyka...((

Wyborcza podała tę informację
Autor: TD
2006-10-24 20:58:11
News z WP jest z piątku wieczór a Wyborcza podała tę informację następnego dnia wcześnie rano. Można ją przeczytać tu:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53621,3696440.html

Bez komentarza, bo co tu komentować? Ta gazeta się podoba a inna nie? Ta słuszna a ta nie?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS