menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

News z opóźnieniem. 23.28 20-10-2006
O 21 radiowa agencja IAR, a potem Wirtualna Polska i Interia, podały za Życiem Warszawy, że Milan Subotić, były dziennikarz TVP, a obecnie sekretarz programowy TVN, był współpracownikiem wojskowych służb specjalnych PRL, a później WSI. Portale Onet i Gazeta milczą. Na czerwonym pasku, a nawet na niebieskim nie ma na TVN24 także tej informacji. Bez komentarza. Bo co tu komentować? Wybiórczość w podawaniu informacji? Ta nam się podoba, a ta nie? Ta słuszna a ta nie?

Inną sprawą jest, że prezentowana deklaracja współpracy podpisana przez Suboticia nie jest deklaracją współpracy z WSI a wywiadem wojskowym PRL. Więc jeszcze nie ma zaprezentowanych dowodów na współpracę z WSI. To jednak czepianie sie szczegółów.

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
tvn bąknął równo o północy
Autor: marek
2006-10-21 00:12:41
Jeszcze tuż przed godz 24 tvn24 informował o karaluchach w hotelu itp. Potem był przegląd prasy a że Subotica dały trzy gazety to biedny blady spiker przeczytał drżącym głosem kilka słów na ten temat. Potem dali długi komunikat zarządu stacji, że wszystko jest z grubsza o.k.
A wracając do wiarygodności to ciekawi mnie jak teraz pan Czuchnowski podsumuje na łamach GW swoje niedawne rewelacje o Suboticu-bis (tym z Chorwacji, co to niby zdekonspirowała go ta podła Gazeta Polska)...

Wesoło się robi! Wybory powinny być co miesiąc :D
Autor: Bastek
2006-10-21 02:06:44
News w Życiu Warszawy był z komentarzem niejakiego Grzegorza Pawelczyka. Takich kocopałów, że niby nikt w TVN nie wiedział, to dawno nie czytałem...
PS
Pozdrawiam Panów Miszczaka, Morozowskiego i Sekielskiego ;)

Ciekawe
Autor: Zaciekawiony
2006-10-21 21:36:23
Czy onet myśli, że jak nie będzie pisał o dowodach na Suboticia, to nikt się o tym nie dowie i nikt nic nie zauważy?
Dlaczego media w Polsce chwalą się tym że są kreatywne... kreują rzeczywistość... Czy to jest rola mediów, by kreować opinie ludzi lub wspierać jedną z partii, czy moze bezstronne, obiektywne informowanie o faktach?
Cała ta klika ubeckich mediów jak TVN, onet, polsat, wp, gazeta, rmffm, interia, radio zet... Dopóki tego ścierwa ktoś nie posprząta to nie będzie dobrze w Polsce.

Przecie Onet to tuba TVN
Autor: stormy
2006-10-21 21:41:13
To co? mieli nawalić we własne gniazdo ?? Oni tylko podają komentarze, wiadomości, i posty atakujące PiS na forach siedzą prowokatorzy których opłaca TVN to jak myślicie im chodzi o obiektywizm informacji ?? U nich co SLD i PO to cacy reszta jest be !

Tok FM - to samo = glowa w piasek
Autor: andrzej_n
2006-10-22 10:44:07
W sobote o 12 godz Tok FM "pierwsze radio informacyjne" NIC. Uwazam ze media (np j.w.) przykrywaja sprawe TW Subotica - Mazurem. Zadna spontaniczna "wrzawa", to taktyka...((

Wyborcza podała tę informację
Autor: TD
2006-10-24 20:58:11
News z WP jest z piątku wieczór a Wyborcza podała tę informację następnego dnia wcześnie rano. Można ją przeczytać tu:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53621,3696440.html

Bez komentarza, bo co tu komentować? Ta gazeta się podoba a inna nie? Ta słuszna a ta nie?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS