menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Waldemar Pawlak nabrał wody w usta 21-10-2006
Euforia związana z zatrzymaniem Edwarda Mazura trwa. Przełom w śledztwie, obwieszczają niektórzy. Dlaczego komentatorzy nie powiedzą, że o osobach występujących w tym dramacie wiadomo od lat. Przypomnę wszystkim, że Mazura Jerzy Mierzewski, Elżbieta Grześkiewicz i Małgorzata Wierchowicz wytypowali już dawno temu jak zleceniodawcę i od czterech lat jesteśmy w podobnym miejscu jeśli chodzi o to kto jeszcze poza Mazurem i cynglami może zostać doprowadzony pod sąd. Jak aresztują kogoś innego poza Mazurem, wówczas można mówić o przełomie. Na dzień dzisiejszy przełomem jedynie wydaje się być wola decydentów dzisiaj rządzących by nie być hamulcowymi tego śledztwa. Teraz już trudno będzie zwalać zespołowi śledczemu na naciski z góry, na blokady.

W związku z aresztowaniem Edwarda Mazura zajrzałem na bloga Waldemara Pawlaka, a tam można tylko przeczytać: „Rano spotkałem się w Starachowicach z samorządowcami i mieszkańcami. Powoli zaczynają odbudowywać miejsca pracy w regionie. Spec Strefa daje większe możliwości przedsiębiorcom. Środki europejskie poprawiły infrastrukturę.” Żadnego komentarza o  Mazurze, żadnych wspomnień z ich znajomości, związków  Mazura z nim osobiście i jego partią PSL. Leszek Miller przynajmniej cynicznie gratuluje ministrowi Ziobro, a ten nabrał wody w usta. Dlaczego nikt z dziennikarzy nie podstawił kamery i mikrofonu Pawlakowi?

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Pawlak
Autor: pk
2006-10-22 00:09:55
No Pawlak nie musi już nic mowic, w negocjacjach z PIS jak donosiły media domagał się dymisji Ziobry w zamian za poparcie rządu... Ale dziennikarze pewnie nie spytają go czemu akurat Ziobro miał odejść....

Infrastruktura Pawlaka
Autor: inka
2006-10-22 02:20:19
Nie spytali - więc nie podchodzi do płota.....Musi /?/ to przełknąć !
Ale za to, ciepło wypowiadał się Edi Mazur w 2005r o Komorowskim i wspólnych interesach. Jak zawsze pozdrawiam !

no to do roboty...
Autor: andrzej
2006-10-23 10:28:43
...Panie Latkowski, jest pan przecież dziennikarzem. Chętnie zobaczymy jak stęka i męczy się przed kamerą w Pana filmie.

pozdrawiam,
--

Zaskakujące
Autor: Mar
2006-10-23 22:52:48
Kaczyński powiedział, że były naciski na niego w kierunku umorzenia śledztwa ws. Papały. Jak zwykle nie powiedział kto naciskał.

Dlaczego nikt o to nie zapytał ?

A dlaczego jescze nikt nie zadał pytania .....?
Autor: partyzant
2006-10-24 19:56:43
Dlaczego gen. Papła zgodził się na zafundowanie przez Mazura wyjazdu do szkoly językowej. Czy sponsorowanie w policji jest akceptowane. Kogo jescze Mazur w podobny sposob sponsorował ? Męczą mnie te pytania.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS