menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Społeczni rzecznicy prokuratury 25-10-2006
Przyznam, że już nie jestem w stanie słuchać komentarzy w sprawie Edwarda Mazura, zwłaszcza niektórych dziennikarzy, którzy zamienili się w rzeczników prokuratury. Czy osiem lat tego śledztwa nie nauczyło ich także posiadania wątpliwości? Jak w ogóle można twierdzić, że rozwiązano sprawę śmierci Marka Papały? Jak można twierdzić, że rozpracowano tę zbrodnię? Wszyscy już dostali akty oskarżenia? Zostali skazani prawomocnymi wyrokami?

Kolejne zdjęcia do filmu, kolejne rozmowy. Trudno je robić, bo co chwila zastanawiam się, czy mówią to, co wiedzą, pamiętają, czy to co zasłyszeli i przeczytali? Niektórzy nawet zapomnieli co nie dawno mi mówili i dzisiaj zaprzeczają.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Mazura /pomalutku/ czas zacząć.
Autor: inka
2006-10-25 23:55:13
Redaktorze!
A mówicie, że kobieta zmienną jest. To dopiero początek nagłych zmian
świadomości i wiedzy u naszych zainteresowanych.
Kochani parafianie stają się nerwowi,usłużni i zerkają w stronę drzwi co by
się nie otwarły wraz z framugą po .....ciszy nocnej. Będzie dobrze !

Pieniądze z Pewexu
Autor: Premier Zkłakowa
2006-10-26 12:43:04
Czy podejmie Pan w swoim filmie o generale wątek transferów pieniędzy byłej PZPR z Przedsiębiorstwa Eksportu Wewnętrznego „Pewex” do banków w Szwajcarii. Podobno ten wątek też jest wart uwagi. Papała przecież właśnie wyjeżdżał na terytorium UE, więc znając kody dostępu do kont mógł te pieniądze teoretycznie podjąć, czym mógł sie komuś narazić.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS