menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nieetyczny apel rady etyki mediów 26-10-2006
To skandal, że takie brednie uchodzą radzie etyki mediów. Dzisiejszy apel „Odpowiedzialnie informować o ekstradycji Mazura” pokazuje, że te osoby przebywają na innej planecie. Czy zapomnieli ile lat już trwa ta sprawa? Czy nie zwracają uwagi na to, że to, co w USA jest sprawą normalną, upublicznianie wniosków, aktów oskarżenia, u nas nie jest przyjęte? Czy uważają, że jeśli dziennikarze w Polsce nie napisaliby tego, to obrońcy, osoby zainteresowane nie skorzystaliby z faktu, że wniosek o ekstradycję jest tam jawny? Nie wspomnę już tego, że poza dwoma świadkami, pozostali od lat są znani. Pisano o nich. Pouczanie, że publikowanie materiałów „powinno  się odbywać w porozumieniu z właściwymi organami wymiaru sprawiedliwości” jest skandaliczne.  A jak ktoś ma przeciwne, odmienne zdanie i by je wykazać musi powołać się, odnieść?” To nie etyczne robić z dziennikarzy współpracowników wymiaru sprawiedliwości. Oj, jak by chcieli teraz prokuratorzy, policjanci mieć taką władzę i dyktować co mogą napisać, a czego nie dziennikarze.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Pseudoetyczna rada medialna
Autor: ams
2006-10-27 05:15:25
O "odpowiedzialne informowanie" upominalo dziennikarzy przed laty PZPR i jego cialo zwane Biurem Politycznym. Z tym, ze nad "odpowiedzialnoscia" piszacych czuwala dodatkowo jeszcze cenzura, ktora wycinala wszystko to co bylo niewygodne dla PZPR czy Moskwy na danym etapie... W tym, zwlaszcza nazwiska tzw. antysocjalistyczne.

Od dluzszego czasu zadania tej komunistycznej cenzury radosnie przejela rada (pseudo)etyki w mediach, od lat specjalizujaca sie w cenzurowaniu tych, ktorych nie lubi i i nie dostrzeganiu plam na etyce tzw. swoich. A teraz ta pseudoetyczna rada nie chce, aby publikowano nazwiska tych ludzi SLD, czyli postPZPRowskiej mafii - ktorzy ewidentnie zlecili morderstwo i przez tyle lat uniemozliwiali zlapanie mordercy generala.

Podsumowujac - to nie ludzie z innej planety, to wylacznie powiazania i sympatie polityczne dyktuja tej niby radzie jej najczesciej beznadziejnie prymitywne apele.

Sopocka Hestia
Autor: gdańszczanin
2006-10-31 10:01:13
Jeżeli miałby Pan czas i ochotę to zwracam uwagę na historię sukcesu sopockiej firmy ubezpieczeniowej Hestia. Pozdrawiam

www.gdanszczanin.blox.pl

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS