menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zamknąć małolatów za grafitti 30-10-2006
W południe słyszę orzeczenie dzisiejszego wyroku Trybunału Konstytucyjnego. To kolejna deska do trumny i tak rachitycznego dziennikarstwa śledczego w Polsce.

Wieczorem słyszę jak wicepremier, minister edukacji Roman Giertych mówi, że dzieci za malowanie grafitii powinni być karani. Przypominają mi się czasy realizacji filmu „Blokersi”. Wydawałoby się, że tak głupie myślenie tamtego okresu, gdzie straż miejska w Opolu uczyła się jak rozpoznawać hiphopowca przed ich koncertem już minęły.

Strach pomyśleć, co przyniesie jutrzejszy dzień.

(8) komentarzy / + dodaj komentarz
W Oklahomie gorzej
Autor: Magda M.
2006-10-30 22:27:09
U nas nie jest tak źle. W Oklahomie dopiero teraz zezwolono robić tatuaże.

Konstytucyjnego
Autor: cheshirecat75
2006-10-30 23:01:26
Trybunał Stanu to od czegoś innego jest ;)

pozdrawiam
cheshirecat75
cheshirecat75.blox.pl

Co jest złego w karaniu za grafitti ?
Autor: sp
2006-10-31 12:06:34
Elewacja budynku to bardzo drogi element (może być droższa od samochodu). Zakradzież samochodu, formalnie, w Polsce grozi odpowiedzialnośc karna. Dlaczego nie zazniszczenie elewacji, tj. mienia prywatnego znacznej wartości ?

Dlaczego nie karać za wandalizm?
Autor: Al
2006-10-31 16:45:37
Jeżeli ktoś mi wysmaruje graffiti na mojej kamienicy dlaczego ma nie ponieść kary? Jeżeli mój świeżo otynkowany dom jest po kilku nocach obsmarowany malunkami TO chyba SPRAWIEDLIWE, że sprawca ( bądź rodzice w przypadku niepełnoletniego ) powinni ponieść conajmniej koszta związane z przywróceniem stanu pierwotnego...

Przykro mi panie Latkowski ale nie jest pan dla mnie większym specem...
Autor: Galba
2006-10-31 18:43:55
...od zwlaczania przestępczosci niż burmistrz Giuliani. A ten bazgranie po ścianach ścigał równie surowo jak złodziejstwo. I słusznie - ile razy widzę we Wrocławiu wysmarowaną przez jakiegoś kretyna elewację zabytkowej kamienicy tyle razy myślę o powrocie publicznej chłosty do polskiego Kodeksu Karnego. I to nie jeden czy dwa baty - lać tak długo aż delikwent nie straci przytomności.

orzeczenie TK - Latku, nie wiesz, co piszesz :(
Autor: bx
2006-10-31 21:39:54
"W południe słyszę orzeczenie dzisiejszego wyroku Trybunału Konstytucyjnego. To kolejna deska do trumny i tak rachitycznego dziennikarstwa śledczego w Polsce." ................... Latku, NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, wiec skąd "kolejna deska". Było jak jest - NIC NIE PRZYBYŁO!!!! NIe panikuj. A poza tym, CZY UWAŻASZ, ze dziennikarze są PONAD PRAWEM, że mogą pisać każde kłamstwo, obrzydlistwo, każdą kalumnię i ohydę, a potem zasłaniać się swoistym IMMUNITETEM? ..... Jakby jakaś gazeta napisała OGROMYMI LITERAMI na pierwszej stronie, że "LATEK to PEDOFIL - tak nam powiedział pan Zenek spotkany w bramie obok siedziby redakcji" to czy uważasz, że WYSTARCZY, że pozwałbyś redakcję o kasę???? naprawdę tak uważasz? bo ja mam nadzieję, że źle pojęta "solidarność zawodowa" nie przysłania ci trzeźwego spojrzenia. Pozdrawiam, b.

małolaty ?
Autor: inka
2006-10-31 23:21:14
Redaktorze Miły ! Jaki masz pomysł ? Nie karać klasycznie jeno w czynie
społecznym całą rodzinką i za ich kasę usuwać twórczóść ze ścian itp.
Mam to za sobą - syowiu też.Zmenił / po zło/sci/ zainteresowania.Pozdro !

Ludzie!!
Autor: architekt
2006-11-04 11:59:15
Skoro ktos kto zrobil grafitti ma przywrocic twoja elewacje do stanu pierwotnego, to ty wyburz ta swoja kamienice i oddaj przestrzen ktora zabrales innym...Dlaczego dla tak wielu czysty tynk jest wartoscia nadrzedna? Skoro ktos to pobazgral sprajem, widocznie twoj czysty tynk mu sie nie podobal. A jak golab nasra na parapet to go pozwiesz do sadu, czy z wiatrowki od razu?
Glupota ludzka nie zna granic. Skoro graffiti jest to widocznie musi byc, bo ludzie cos w zyciu musza robic, a nie kazdy sie na daje do wojska czy policji.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS