menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Odkręcanie złego wizerunku Mazura 04-11-2006
W mediach seria wywiadów z ludźmi, którzy wyrażają głębokie zdziwienie, że Edward Mazur jest podejrzewany o zlecenie zabójstwa Marka Papały, ludzi, którzy wprost mówią, iż wątpią w winę Mazura. To dopiero początek odkręcania złego wizerunku Edwarda Mazura. Leszek Misiak w najnowszej Gazecie Polskiej, w jednym z lepszych artykułów, jaki się ukazał o Mazurze w naszej prasie, wspomina, że w roku 2002, po zatrzymaniu Edwarda Mazura, około 50 osób – biznesmenów i polityków – podpisało petycję w jego obronie, która miała trafić do prokuratury. Pełnomocnicy Mazura czekają na właściwy moment by ujawnić ten list, twierdzi Leszek Misiak w rozmowie ze mną, który coś wie, a nie powiela bzdety o Mazurze. Jeśli byłaby to prawda, w saloniku powinno się zagotować. Choć czy ja nie przesadzam? Przecież media mogą bardzo szybko przejść nad tym do porządku dziennego, bo czuwaliby nad tym pr-owcy zainteresowanych w milczeniu osób.

W ogóle sensacja goni sensacje. Coraz głośniej o wspólnej fotografii Petera Kalwickiego, związanego z Ricardo Fanchinim-Koziną, z jednym z byłych premierów RP. Tenże premier miał bywać w domu Kalwickiego w Duseldorfie. Kozina to jeden z ostatnio rozpracowywanych wątków w sprawie zabójstwa gen. Marka Papały.

Prawda, czy plotki? Wszystko to służy jedynie gmatwaniu, zaciemnianiu sprawy. Postawa prokuratury jednak to umożliwia, nie można przez lata ciągle odmawiać odpowiedzi, zakrywać się tajemnicą i dobrem śledztwa.


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Była kiedyś sprawa Saszy
Autor: Bernard
2006-11-04 23:12:37
Przypomina mi się sprawa z Saszą i podsłuchami Baraniny. W ujawnionych podsłuchach Baranina instruował jakaś pania, żeby zwróciła się do dziennikarza "Nie", aby odpowiednio naswietlili sprawę Saszy. Gdy zostały ujawnione te podsłuchy przypomniałem sobie artykuły w Nie, z których wynikało, że Szasza to przygłup, który nie jest w stanie zliczyć do trzech, a nie przeprowadzić zamach na Dębskiego.
Od tamtej pory wierzę w spiskową teorię co niektórych mediów.

pozdrawiam
Bernard

Prawda wypłynie
Autor: Przemkovsky
2006-11-05 14:10:50
Mimo wielu zawirowań wokół zabójstwa Marka Papały i usilnych starań grupy osób by sprawa się rozmyła, prawda i tak wypłynie. A będzie to prawda, która wstrząśnie Polską. Wystąpienia telewizyjne i prasowe wywiady informujące o "nieskazitelności" Mazura są ostatnią szansą dla pewnego "układu" by zamydlić ludziom oczy. Na szczęście cała ta sprawa, jej przebieg wkracza na właściwe tory. Tej lawiny już nikt nie jest w stanie zatrzymać, nawet "specjaliści" od tzw. technik operacyjnych. Szykuje się trzęsienie ziemi, bo prawda będzie porażająca i dla wielu z nas wręcz nie do ogarnięcia. Pan Mazur to przecież tylko drobne ogniwo w całej tej machinie, można powiedzieć statysta.
P.S. Jeszcze będziemy przecierać oczy ze zdziwienia...

MAZURskie tropy bliżej ?
Autor: inka
2006-11-06 12:57:43
Słynny /?/ szwedzki biznesmen polskiego pochodzenia Włodzimierz W.
skazany w 1983r w Szwecji za handel amfetaminą.Znany m.in. A.Kwaśniewskiemu i Siwcowi. SB szukając dodatkowych żródeł dewiz
wzięła się za produkcję i przemyt amfy do Szwecji. Miejscem produkcji -jeden
z zakładów państwowej POLFY. Po 89r. wyrzuceni z resortu esbecy przejęli
biznes na własny rachunek . Prawda czy fałsz ?

z ta amfą to prawda...
Autor: gordon
2006-11-06 13:57:38
Szwedzi,aż nie mogli sie nadziwic ,jaka wspaniała jakosc jest tej polskiej amfy, coz to za zdolni chemicy to robili, co za wspaniałe linie produkcyjne..

a ten Premier to kto?
Autor: maki
2006-11-06 13:59:38
JKB?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS