menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

No Direction Home Bob Dylan 05-11-2006
Patrząc na dokument Martina Scorsese  „No Direction Home Bob Dylan”, pomyślałem, czy u nas mógłby powstać taki film i nie myślę tylko o czasie jego trwania, ponad trzy godziny, ale przede wszystkim o żyjącym bohaterze sceny muzycznej? Czesław Niemen? Nikt inny mi nie przychodzi do głowy. Zresztą, kiedyś z Piotrem Metzem myśleliśmy o filmie dokumentalnym o Czesławie Niemenie. Jeszcze wówczas żył. Pewnego wieczoru długo rozmawialiśmy o tym, rozstaliśmy się w przeświadczeniu, że trzeba go zrobić, ale potem, następnego dnia przyszło otrzeźwienie. Która z telewizji, który z producentów, która z wytwórni muzycznych, kto zaangażowałaby się w taki projekt w Polsce? Czesław Niemen odszedł… Odchodzą także inni, którzy warci są by podsumować ich niecodzienną biografię.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Jaki szołbiznes takie jego produkcje ....
Autor: FFWD
2006-11-06 11:08:27
Smutne to stwierdzenie, że nikt by nie wyłożył kasy na film o Niemenie, Grechucie, Kofcie, Kleyffie i innych wielkich. Bzdurne filmy z ludźmi z bigbradera natomiast mają się dobrze. Gdyby chciał Pan zrobić film o Dodzie pewnie ktoś by wysupłał pieniążki i publika też by się znalazła. Trzeba robić filmy bez oglądania się na media. To co dobre i tak wypłynie, to co mierne zniknie. Tylko skąd brać na to środki ? P.S. Ktoś kiedyś nakręcił filmy o Jarocinie. Dzisiaj to "białe kruki" i nieliczne "żywe" pamiątki z tamtego okresu. Pozdrawiam.

Kult Kazika
Autor: darnok
2006-11-06 21:04:57
Hmm.. mi w pierwszej chwili przyszedl na mysl Kazik Staszewski. Wiem, nie jest to dla kazdego ikona, ale sporo ludzi - szczegolnie pamietajacych lata 80te pewnie chetnie by zobaczylo film o nim i Kulcie. Ciekawe tylko czy on by sie zgodzil - bo z tym roznie bywa. Ksiazka pare lat temu juz wyszla - Kult Kazika Gnoińskiego. Jakas podstawa wiec jest.

a moze film o meandrach P Metza?!?!
Autor: bigos
2006-11-07 00:18:46
a moze by nakrecić film o meandrach szoł-biznesmana - Piotra Metza?!?!
Byłoby to ciekawe (??!!)

Jacek Kleyff
Autor: darek
2006-11-08 11:09:46
Panie Sylwestrze - JACEK KLEYFF. Czlowiek, którego i burzliwe losy, i cała droga artystyczna AŻ SIĘ PROSZĄ o nakręcenie na ten temat filmu. Jeśli Pan jeszcze na niego w życiu nie trafił (a wcale możliwe, bo nie jest zbytnio lubiany przez media, a i sam o popularność zbytnio nie zabiega) - gorąco polecam przyjrzeniu się postaci.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS