menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dopuściliśmy do akceptacji takich szumowin 11-11-2006
O ilu polskich miasteczkach można powiedzieć to samo? Komentarz jednego z byłych mieszkańców ponad trzytysięcznego Drobina po informacji o znalezieniu ciała zamordowanego Krzysztofa Olewnika. Czy ta śmierć zmieni społeczność Drobina?

„Tragedia jest wielka, młody chłopak, życie było przed nim (znałem osobiście jak i całą rodzinę), ale problem jest jeszcze inny. DROBIN - to jest problem. Cała masa bandziorów i chuliganów. Drobin słynie z dwóch rzeczy. Pierwsza to bandytyzm i bezprawie. Każde nowe pokolenie dorasta w tym syfie. Wiecznie widać grupki młodocianych często pijanych chłopców oczywiście czerpiących przykłady od starszych. Chodzą grupkami "bujają się". Ja dorastałem w czasach Ciuraków, Modelów, Pazików, Kojaków, Wilamów, Cajmerów itp. Ile razy oni rządzili na Drobinie. Na przykładzie takiego Cajmera można przeanalizować to co przez lata dzieje się w Drobinie. W ciągu kilku lat ze zwykłego smarkacza stał się jednym z groźniejszych bandytów, tylko dlatego że nikt nie reagował na to co wyprawił a potem to go się już wszyscy bali. Podejrzewam że wielu z tych byłych i nawet dorastających już nowych bandytów ma kolegów w śród was piszących te komentarze. Przecież taki Bokser to był cienki jak polsilver, a teraz okazuje się, że dopuścił się największej zbrodni. Pedro - zanosił się na nawet reprezentanta Polski w piłce nożnej (to ta druga rzecz z czego słynie Drobin - kuźnia talentów piłkarskich np. Kajcio śp.) a teraz zajmuje się porwaniami i morduje. W pale się nie mieści do czego dopuściliście, a może i ja mieszkając przez parę lat w Drobinie. Dopuściliśmy do akceptacji takich szumowin.

Ilu z was piszących na tym forum widziało co się dzieje na Drobinie kradzieże, rozboje, napady, podpalenia, w biały dzień butowanie ludzi na parku i przystanku i nic nie robiliśmy. Bo to przecież nie nas butowali. Ja przynajmniej mam satysfakcję że dostałem 3 razy po gębie bo się postawiłem. A wy teraz marsze chcecie organizować i gó.. zorganizujecie bo tacy już są mieszkańcy Drobina. Jak będą okradać sąsiada to pozamykacie okna i będziecie cicho siedzieć żeby wam nikt szyb nie powybijał zamiast dzwonić na policję. A jak będą bić na mieście waszego kolegę to pierwsi spie..cie, a potem dopiero będziecie się odgrażać co to wy nie zrobicie. Ilu z was przechodząc codziennie do guzuna do sklepu przechodziło obok tych bandytów i mówiło im cześć. Ludzie zacznijcie od siebie, zróbcie marsz ale odwagi, że macie dosyć bandytów w Drobinie. Ciuraków ktoś pognał w świat to może i resztę te da się wypier.... w kosmos. Pokażcie jacy jesteście odważni. Czy jesteście to w stanie zrobić? Nie wdawajcie się w polemikę między sobą , nie użalajcie się, weźcie się razem i zróbcie coś co pozwoli wam z podniesioną głową spojrzeć w lustro. A jak dalej wam odwagi brakuje to zróbcie to ze względu na Krzyśka.

Wyrazy najszczerszego współczucia dla całej Rodziny Olewników.”

http://www.drobin.mazowsze.pl/portal/content/view/34/1/#akoinputforum

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Pani Tereska i inni
Autor: Mieszkaniec
2006-11-11 11:01:52
Jestem ciekawy, czy Panią Tereskę, o której pisano w blogu wybiorą na radną? W tym miescie nigdy nie było i nie ma autorytetów. Olewnikowie także nie są. Kasa to nie wszystko. Pan Włodzimierz należał i należy do układu. Nic się nie zmieni.

To jest Drobin
Autor: Gościu
2006-11-11 19:51:14
To jest Drobin
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2006-11-11 12:57:18Prawda o Drobinie jest następująca. Każdy wszystko widzi, a nikt nic nie mówi. Występuje społeczne przyzwolenie na dziejącą się patologię. Lepiej udać, że się czegoś nie widzi, wtedy ochroni się rodzinę i siebie. To działania zwykłych obywateli, a co na to policja? Policja, siedzi cicho w swojej pakamerze, od czasu do czasu przejedzie swoim radiowozem. Widoczni są jedynie na pobliskich wsiach, gdzie zatrzymują rolników i przy nich demonstrują swoją władzę. przestępcom boją się narazić, gdyż mogłoby to się dla nich skończyć źle. Rolnik im nie podskoczy więc można pokazywać jakim się jest wielkim policjantem. Kolejne akcje naszych panów policjantów to zatrzymywanie głownie w okresie świątecznym kierowców ze Wschodu i wlepianie im mandatów, zazwyczaj pieniądze idą do kieszeni policjantów... Patologia istnieje także w administracyjnym systemie drobina, w urzędach oraz szkołach. Zatrudnia się osoby po znajomości lub kogoś z rodziny. Nawet wtedy gdy dana osoba nie ma wymaganego wykształcenia, to tak nagina się prawo, stosuje się manewry, aby mogła objąć stanowisko. Skandalem jest przedłużenie dyrektorstwa do roku 2011, (bez rozpisania konkursu) człowiekowi, który jest praktycznie najgorszym dyrektorem w woj. mazowieckim. Dyrektorowi, który jest uosobieniem nepotyzmu i kumoterstwa. Zatrudnia klany rodzinne i zastępy znajomych, a ci są mu wierni i dozgonnie usłużni...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS