menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wybory dla umysłowo chorych 18-11-2006
Panie redaktorze (…) Pragnę podać Panu temat dotyczący kształtowania się władzy w terenie na bazie wyborów.Przegrałem te wybory 14 głosami i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż te wybory przegrałem w Domu Pomocy Społecznej o statusie dla umysłowo chorych w O. pow. P. (71 do 30 w domu tym jest zatrudniona żona mojego kontrkandydata, zostały przygotowane specjalne instrukcje pisemne dla pensjonarjuszy jak głosować) Są jeszcze inne przyczyny np. kiełbasa wyborcza zakrapiana wódką, ale to już odrębny temat.Pozdrawiam! Mirosław B.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Trzymaj się chłopie
Autor: lok
2006-11-18 22:01:45
Mirek, nie martw się. Przecież nie chciałeś chyba rzadzić domem wariatów?

LPR, Samoobrona, PIS, PO, PSL?
Autor: Kamasz
2006-11-18 22:47:56
Z jakiej partyjnej listy startował Mirek? Obstawiam LPR lub Samoobrone.

wybory dla umyslowo chorych
Autor: Mirek
2006-11-18 23:58:07
Odpowiadam! Kamasz startowałem z wlasnego komitetu bezpartyjnego!Kamasz - ja nigdy do żadnej partii nie należałem. Zapewniam , że jestem przy zdrowych zmysłach. Wystosowałem publicznie zaproszenie do swojego kontrkandydata jednak bez powodzenia. Jesli sobie kpisz to proszę ujawnij się. Pan Sylwester posiada moje dane i publicznie możemy stoczyć debatę. Zapraszam!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS